تماس با گروه IRANHFC

راه اندازی فست فود | تجهیزات فست فود

گروه تخصصی راه اندازی فست فود و فروش تجهیزات فست فود IRANHFC پیشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه‌ای در عرصه تجهیزات فست فود می‌باشد. به طور کلی تمامی مواردی که برای راه اندازی فست فود باید مورد توجه قرار گیرد توسط گروه اجرا می‌گردد.گروه IRANHFC در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان با دریافت نمایندگی برندهای معتبر ماشین آلات از سرتاسر جهان و تولید ملزومات آشپزخانه در داخل کشور در جهت برآورده نمودن نیازهای اساسی مشتریان می‌باشد.

fast-food-contactus

اطلاعات تماس گروه IRANHFC

راه اندازی فست فود و تجهیزات فست فود

گروه IRANHFC با توجه به چشم انداز تهیه شده توسط مدیریت ارشد سازمان (مهندس حسینی) مشاور و مجری در راه اندازی فست فود می‌باشد. با توجه به واردات مستقیم تجهیزات فست فود و همچنین تولید کالای مرغوب ایرانی، IRANHFC به نیازهای این صنعت به طور جامع و کامل پاسخ داده است.

گروه IRANHFC در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان با دریافت نمایندگی برندهای معتبر ماشین آلات از سرتاسر جهان و تولید ملزومات آشپزخانه در داخل کشور در جهت برآورده نمودن نیازهای اساسی مشتریان می‌باشد. گروه IRANHFC دارای بخشهای متفاوت و تخصصی در حوزه‌های مختلف صنعت فست فود است که به ارائه خدمات به فست فودها می‌پردازد.

خدمات مشاوره راه اندازی فست فود، سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در صنعت فست فود، فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی، پشتیبانی از تجهیزات و تأمین مواد اولیه، طراحی دکوراسیون فست فود، طراحی منوی غذای فست فود و ارزش غذایی، برندسازی و واگذاری نمایندگی فست فودهای معروف از جمله خدمات گروه ایران اچ اف سی می‌باشد.