شرح خدمات راه اندازی فست فود

شرح خدمات راه اندازی فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

با توجه به خدمات متفاوتی که برای فست فود ها یا کافه های مختلف قابل تصور است وهمچنین کثرت تخصص های گوناگونی که در گروه iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) برای ارائه به مشتریان محترم وجود دارد،به طبقه بندی کلی این خدمات در این مطلب پرداخته شده است.

شرح خدمات راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود یا کافی شاپ

راه اندازی فرایند است که در آن با بازه زمانی مشخص و سرمایه اولیه تعیین شده ،مکانی برای عملیاتی شدن پروژه های فست فود یا کافی شاپ احداث می گردد که شامل مراحل مختلفی است که به صورت یک پکیج ارائه می گردد.بدیهی است برای کسانی که به تازگی وارد این بازار خواهند شد این مهم بسیار حیاطی و تعیین کننده می باشد.

 

برند سازی

برند سازی فرایندی است جهت توسعه و پیش برد اهداف آتی،که بهتر است با راه اندازی فست فود اجرا گردد ولی پس از گذشت زمان نیز خالی از لطف نمی باشد.

شرح خدمات راه اندازی فست فود

تهیه جداول ارزش تغذیه ای

این جداول که حاوی پروتئین،چربی،کربوهیدرات،فیبر و کالری غذاهای موجود در منو می باشد،ابتدا به ساکن از سوی فست فود های منطقه یک تهران در خواست شد و با توجه به اقبال کم نظیر آنها این خدمات به کل فست فود های تهران و حتی شهرستان ها گسترش یافته است.

 

حسابداری در فست فود یا کافی شاپ

با توجه به متفاوت بودن حسابداری در مشاغل مختلف در گروه iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) حسابداران خبره که از اساتید دانشگاه ها گرد آوری شده اند بحث حسابداری و مدیریت مالی مجموعه ها را به عهده می گیرند.شایان ذکر است که بسیاری از مجموعه های خوب به دلیل اهمال در این زمینه دچار مشکل شده اند.

 

آموزش مدیریت

بحث آموزش فرایندی جدا ناپذیر از زندگی بشریست.و مدیریت مهمترین ابزار موفقیت می باشد.در گروه iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) مدیران ارشد تجربه های خود را در اختیار شما قرار می دهند تا با مسلح شدن شما به دانش فنی روز دنیا در زمینه های منابع انسانی،مالی و تولید در برخورد با مشکلات مدیران بهتر تصمیم بگیرند.

مهندس عباس حسینی

آموزش رسپی

با توجه به نقش پر رنگ R&D در مجموعه ها و هزینه بر بودن این واحد،به دوستان توصیه می شود این فعالیت را برون سپاری کرده تا زیر نظر متخصصان خبره این مهم برایشان با هزینه کمتر به صورت مداوم و مستمر اجرا گردد وآنها با تغییرات بهینه و متداول در منو خود به موفقیت بیشتر نزدیک تر گردند.

 

سیستماتیک کردن

ایجاد رویه های کاری تعیین شده،شرح وظایف ،چک لیست ها و انواع فرم های مورد نیاز که برای هر مجموعه ای به صورت اختصاصی تهیه می شود تسهیل کننده امور جاری با دقت ونظم کم نظیری همراه خواهد بود.

 

افزایش فروش بخش از شرح خدمات راه اندازی فست فود 

بی تردید یکی از دقدقه های مهم هر مجموعه افزایش فروش برای سرشکن کردن هزینه ها و کسب سود بیشتر است.این امکان در گروه iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) با حضور متخصصان بازار یابی برای شما دوستان تسهیل خواهد گردید.

 

آموزش پرسنل

در هر مجموعه ای با هر شرایطی چه در بدو امر یا در اواسط کار آموزش پرسنل اهمیت بسزایی دارد که این آموزشها در گروه iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) با متدهای کارا و اثر بخش ارائه می گردد.

شرح خدمات راه اندازی فست فود توسط گروه iranhfc  تهیه و تدوین شده است.

پکیج کلی که در قالب راه اندازی فست فود ارائه می گردد.

………..

گروه iranhfc با پشتوانه غنی از تجربه  و دانش در راه اندازی فست فود و کافی شاپ د رخدمت کسانی است که به آینده درخشان د رعرصه غذا می اندیشند.

این گروه بی تردید و اذعان همکاران و رقبا حرفه ای ترین گروه راه اندازی فست فود در کشور می باشد.