هزینه مطالعات مقدماتی راه اندازی فست فود

هزینه مطالعات مقدماتی راه اندازی فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

یکی از هزینه های بسیار مهمی که در حقیقت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است، هزینه مطالعات مقدماتی راه اندازی فست فود می باشد. عموما کسانی که قصد سرمایه گذاری در حوزه فست فود را دارند و می خواهند اقدام به راه اندازی فست فود بنمایند مبالغی بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان در این راستا هزینه می نمایند.
یکی از هزینه ها که به اعتقاد ما یک سرمایه گذاری است و یک امر مهم در راه اندازی فست فود می باشد هزینه مطالعات مقدماتی راه اندازی فست فود می باشد. ابتدا به ساکن بهتر است و شایسته تر که مطالعات مقدماتی را به صورت مختصر خدمت دوستان عزیز معرفی نماییم:

  • تهیه بیزنس پلان
  • مشخص نمودن استراتژی
  • مانیتورینگ رقبا

البته تمامی موارد در یک بیزنس پلان جامع و کامل وجود دارد. قطعا شما برای داشتن اطلاعات که می تواند به سرمایه گذاری شما جهت دهد باید هزینه نمایید. و قطعا این اطلاعات اصلا ارزان نیستند. ولی به صورت کلی هزینه هایی که در مرحله مطالعات مقدماتی صورت می گیرد یه بخش از سرمایه گذاری می باشد. همانطور که در پروژه های بزرگ اقتصادی قبل از ورود به طرح تمامی جوانب بررسی و مطالعه می شود، لذا بهتر است در بازار بسیار رقابتی فست فود نیز این مهم صورت پذیرد. زیرا خسران در این مهم ممکن است سرمایه شما را با ریسک های بسیار بزرگی روبرو نماید.
گاها خیلی از افراد و سرمایه گذاران که قصد راه اندازی فست فود را دارند، به دلیل ترس از هزینه این مرحله از مطالعات مقدماتی چشم پوشی می نمایند، ولی ما در اینجا به ابعاد گسترده این مهم پرداخته و کمی شفاف تر در مورد رویه های گروه آکادمیک و حرفه ای IRANHFC  به صحبت خواهیم نشست.

هزینه مطالعات مقدماتی راه اندازی فست فود

در گروه IRANHFC برای این بخش از کار اهمیت ویژه ای در نظر گرفته شده است و با توجه به این که گروه IRANHFC  تمامی خدمات را در قالب پکیج های پیوسته ارائه می نماید به دو بخش این هزینه ها را تفکیک خواهیم نمود:
خرید خدمات مطالعات مقدماتی در قالب پکیج: قطعا وقتی خدمات به صورت پکیج به مشتریان ارائه می گردد، سیاست گروه IRANHFC و هر گروه اقتصادی شفافی مبلغ کمتری نسبت به شرایط مستقل می باشد. که این بخش از خدمات  توسط گروه IRANHFC در قالب پکیج به مبلغ پنج میلیون تومان در سال ۱۳۹۶ ارائه می گردد. بدیهی است سال به سال این نرخ توسط مدیریت ارشد سازمان و مدیران حسابداری قابل تغییر است.
خرید مطالعات مقدماتی به صورت مستقل: اگر شرکت یا فردی به صورت مستقل خواهان تهیه خدمات مطالعات مقدماتی توسط گروه IRANHFC  باشد، این خدمات به صورت مستقل به مبلغ ده میلیون تومان در سال ۱۳۹۶ قابل ارائه می باشد.
گروه IRANHFC با ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد در راستای آکادمیک کردن و سیستمی نمودن راه اندازی فست فود در کشور عزیزمان ایران اقدام نموده است. این گروه با در نظر گرفتن مدل های مختلف به کاهش هزینه در کل فرآیند راه اندازی فست فود با ارائه ماشین آلات با کیفیت و حرفه ای می پردازد.