نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

Categories: راه اندازی فست فود

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی
گروه iranhfc  با حضور در اولین نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستورانی، فست فود و هتل و صنایع وابسته اقدام به ارائه محصولات با کیفیت خود نموده است.
در این نمایشگاه گروه iranhfc  اقدام به بازسازی یک محیط واقعی از آشپزخانه های فست فود خواهد نمود.
آشپزخانه فست فود گروه iranhfc  شامل دو بخش آماده سازی و پخت خواهد بود.
نظر به هماهنگی های صورت گرفته به احتمال زیاد این گروه اقدام به پخت در محوطه نمایشگاه برای آشنایی مشتریان عزیز با طعم و مزه منحصر به فرد و فرمولاسیون ویژه گروه iranhfc  خواهد نمود.
محل برگزاری نمایشگاه بین اللملی: تهران/ ابتدای بزرگراه خلیج فارس مرکز نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب می باشد.
برای کسانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند این نمایشگاه مکان مناسبی برای به دست آوردن اطلاعات در حوزه راه اندازی فست فود می باشد.
با توجه به توان بالای رقابتی گروه iranhfc  و جامع بودن خدمات این گروه بازدید از غرفه گروه iranhfc  در سالن A به تمامی کسانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند، یا کسانی که قصد گرفتن نمایندگی، از گروه صنعتی iranhfc  برای فروش محصولا و تجهیزات آشپزخانه را دارند مهیا می باشد.

نمایشگاه بین المللی iranhfc

نمایشگاه بین المللی iranhfc


در این نمایشگاه گروه iranhfc  به ارائه محصولات زیر خواهد پرداخت:

  • خدمات مطالعات مقدماتی: قطعا گروه iranhfc  با داشتن دانش فنی بالا و تسلط کامل به حوزه صنعت فست فود و رستوران می تواند قبل از افتتاح و راه اندازی فست فود یا رستوران و همچنین، با تشکیل اتاق فکر های تخصصی و کارآمد برای برندهای معتبر و کسانی که قصد دارند در آینده نقشی پر رنگ در صنعت رستوران داشته باشند، تشکیل دهد.
  • تجهیز فست فودها و رستوران ها: گروه iranhfc  با واردات و تولید محصولات با کیفیت ایرانی اقدام به عرضه کالاهای خود به صورت مستقیم به مشتریان نموده است. لذا کسانی که قصد دارند تا ماشین آلات را با قیمت پایین تری به دلیل حذف واسطه ها بخرند، می تواند در این نمایشگاه به صورت مستقیم از گروه iranhfc  محصولات خود را تهیه نمایند.
  • اعطای نمایندگی فست فود: برند رونفیله با رونماییی از برندهای قوی و قدرتمند خود در حوزه صنعت فست فود، قصد دارد که به کسانی که علاقه مند هستند، تا وارد صنعت فست فود و رستوران داری گردند خدمات ارائه نماید.  شایان ذکر است گروه iranhfc  با ارائه خدمات نوین و حرفه ای در حوزه صنعت غذا به ارائه خدمات حرفه ای می پردازد.

۱۹ تا ۲۲ آبان با گروه iranhfc در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستورانی و فست فود