مرغ سوخاری در فست فود

مرغ سوخاری در فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

یکی از غذاهای محبوب هر فست فود و رستورانی منوی مرغ سوخاری می باشد که این منو معمولا به شکل زیر وجود دارد:

مرغ سوخاری اسپایسی: منظور از مرغ سوخاری اسپایسی یعنی مرغ سوخاری تند البته در کشور ما مرغ سوخاری اسپایسی یعنی کریسپی و تند، چون این مرغ را با پولکهای فراوان و خشک می شناسند و اگر شما قصد پخت این مرغ را در فست فود خود دارید برای بدست آوردن بافت کرسپی باید درب سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی را باز نگه داشته و فرایند پخت را انجام دهید. منظور از این جمله این است که مرغ سوخاری را باید بدون فشار و در شرایط هوای آزاد پخت نمایید. لازم به ذکر است که معنی کرسپی یعنی ترد و شکننده می باشد. معمولا مرغ سوخاری در کشور ما به سیب زمینی، سالاد کلم و نان بروچن یا مک لقمه همراه می باشد. گاها برخی از فست فودها با مرغ سوخاری سس های باریکیو، انار و سیر می دهند.
راه اندازی فست فود مرغ سوخاری

راه اندازی مرغ سوخاری

مرغ سوخاری نرمال: مرغ سوخاری نرمال یا رگولار یکی دیگر از مدل های قابل ارائه در فست فودها می باشد. مرغ سوخاری نرمال می تواند به دو صورت کرسپی و ساده تهیه گردد. اگر شما به فست فود kfc در خارج از کشور مراجعه نموده باشید، نوع مرغی که این برند معتبر و خوش نام مرغ سوخاری ارائه می کند نرمال ساده می باشد. تفاوت این مدل با مدل کرسپی در این است که برای طبخ و تهیه آن شما باید درب دستگاه مرغ سوخاری خود را ببندید و به همین دلیل شما نیازمند سرخ کن های مرغ سوخاری تحت فشار خواهید بود. با بستن درب سرخ کن مرغ سوخاری که اغلب در تمامی نقاط جهان برند هنی پنی می باشد باعث می شود که مرغ شما بهتر پخته شود و در پایان شما مرغی آب دار و نرم داشته باشید که سلیقه های برای مصرف این مرغ در کشور ما متفاوت است. برخی از افراد دوست دارند مرغ سوخاریی پولکی مصرف نمایند و برخی دیگر دوست دارند که مرغ سوخاری آنها نرم باشد. البته مرغ سوخاری نرمال نیز همانند مرغ سوخاری اسپایسی با ترکیباتی چون سیب زمینی، سالاد کلم و نا بروچن سرو می گردد.
تفاوت دو نوع مرغ سوخاری اسپایسی و نرمال ( مرغ سوخاری با طعم ساده نه تند) به ادویه آنها نیز بر می گردد. یکی از پیشنهادات ما برای آن دسته از افرادی که فشار خون بالا دارند یا خانم های باردار عدم مصرف مرغ سوخاری می باشد. این دو گروه نباید مرغ سوخاری مصرف نمایند. دلیل این مهم ترکیب ادویه مورد استفاده شده در آنها و نمک بالا برای مرینیت آنها است.
راه اندازی فست فود
گاها برخی از افراد گله از پخته نشدن مرغ سوخاری دارند یا می گویند اصطلاحا داخل آن آب وجود دارد. دلیل این مهم که بزرگترین معضل و مشکل می باشد کمی حرارت و زمان هست که در برنامه های سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی راه حل آن وجود دارد.
تهیه شده توسط گروه iranhfc  وارد کننده رسمی خط مرغ سوخاری برند هنی پنی به ایران. دوستانی که خرید خود را به صورت مستقیم از شرکت انجام داده باشند فرایند راه اندازی و آموزش مرغ سوخاری برای آنها رایگان خواهد بود.