ماشین آلات مرغ سوخاری

ماشین آلات مرغ سوخاری

Categories: راه اندازی فست فود

یکی از سوالات رایجی که از کارشناسان گروه iranhfc پرسیده می شود، ماشین آلات مرغ سوخاری می باشد.
مقاله ماشین آلات مرغ سوخاری در راستای سلسله مقالات همه چیز درباره راه اندازی فست فود نوشته شده است.این مقالات که لینک آن را برای شما عزیزان قراردادیم بسیار کاربردی و سودمند است.

ماشین آلات مرغ سوخاری

مرغ جایگزین مناسبی برای گوشت قرمز می باشد، به طوری که با مصرف صد و بیست گرم از آن تقریبا هفتاد درصد از نیازهای پروتئینی روزانه شما تامین می گردد. امروزه در تمامی دنیا مصرف مرغ سوخاری تقریبا رایج و محبوب شده است. به طوری که برندهایی همچون KFC  را در هر شهری می توان یافت. اگر شما قصد راه اندازی فست فود را دارید و در آن مایل هستید خط مرغ سوخاری را داشته باشید قطعا شما به ماشین آلات مرغ سوخاری نیاز دارید و ما در این مطلب شما را با ماشین آلات مرغ سوخاری آشنا می کنیم :

  • مریناتور : به طور ساده این دستگاه وظیفه مرینیت کردن یا مزه دار کردن مرغ را به عهده دارد. این دستگاه در دو مدل ساده و تحت خلاء وجود دارد.بدیهی است که شما با داشتن یک دستگاه مرینت تحت خلاء از توان بالایی برای مزه دار کردن مرغ یا فیله و حتی سایر مواد در فست فود خود برخوردار خواهید بود. در تصویر زیر شما یک مریناتور تحت خلا گروه iranhfc  را می بینید. در این تصویر مریناتور  یک محفظه استوانه ای دارد که مرغ ها و ادویه مورد نظر به درون آن ریخته می شود و درب آن بسته می شود. یک شلنگ مشگی را می بینید که هوا را از درون محفظه قبل از عملیات روتیشن خارج می کند. سپس اتصال شلنگ با مخزن استوانه ای قطع و دستگاه روشن می شود. مریناتور تحت خلا گروه iranhfc  مجهز به کامپیوتر بسیار پیشرفته ای است که انواع برنامه ها را برای مرینیت کردن دارد. اگر یخواهید در مورد قیمت این دستگاه اطلاعاتی به دست آورید باید عرض کنم خدمتتان که مریناتور حرفه ای تحت خلاء iranhfc هشت میلیون و پانصد هزار تومان و مریناتور معمولی آن پنج میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.
ماشین آلات مرغ سوخاری

ماشین آلات مرغ سوخاری

  • بردینگ مرغ سوخاری: این دستگاه وظیفه آرد زنی را به مرغ دارد، البته این فرآیند توسط یک اپراتور در فست فودها انجام می شود، دستگاه بردینگ از یک فیلتر و یک یا دو لگن تشکیل شده است. نا گفته نماند در خارج از کشور برند هنی پنی اقدام به تولید بردینگ اتوماتیک نموده است که این دستگاه آرد را به صورت خودکار به مرغ می زند. در تصویر زیر شما یک بردینگ دو لگن موتور دار را می بینید که دو لگن در بالا دارد، که یکی برای مرغ نرمال و دیگری برای مرغ اسپایسی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر دقت کنید می بینید که یک لگن در پایین دستگاه دارد که برای آرد تصفیه شده می باشد. روش کار به این ترتیب است که شما مرغ را آرد می زنید، سپس در مخزن آبی که بالای مخزن آرد است مرغ ها را خیس کرده و دوباره آرد می زنید. ( این عمل برای چسبیدن آرد بیشتر به مرغ صورت می پذیرد) . سپس مرغ ها آماده می باشد و شما می توانید مرغ ها را به سرخ کن مرغ هنی پنی منتقل کنید. قیمت این دستگاه با برند itm هشت میلیون تومان می باشد.
ماشین آلات مرغ سوخاری

ماشین آلات مرغ سوخاری

  • سرخ کن مرغ: قطعا سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی ۸۰۰۰ قلب تپنده خط مرغ سوخاری می باشد. به طوریکه بدون این دستگاه تولید و عمل آوری مرغ سوخاری با کیفیت مطلوب امکان پذیر نمی باشد. سرخ کن هنی پنی ۸۰۰۰ به صورت قانونی و زیر نظر اداره استاندارد توسط گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی IRANHFC وارد کشور می گردد. از آنجا که تعمیر و نگهداری این دستگاه بسیار پیچیده و پر هزینه می باشد گارانتی و وارانتی واقعی و ملموس گروه IRANHFC  می تواند کمک شایان ذکری به شما نماید. شما می توانید تعداد زیادی از این دستگاه ها را در انبار گروه iranhfc  ببینید. مرغ ها درون سرخ کن قرار داده می شود و بنا به تنظیمات از پیش تعریف شده یکی از شماره ها را می زنید. قیمت این دستگاه چهل و چهار میلیون هشتصد هزار تومان می باشد.
iranhfc

ماشین آلات مرغ سوخاری

  • دیس پلی: بعد از آماده شدن مرغ سوخاری معمولا آنها را در دیس پلی برای مشاهده مشتری و همچنین استفاده پرسنل کانتر می گذارند.البته برخی از دیس پلی هایی که متاسفانه در داخل کشور تولید شده اند توان برقراری تعادل دمایی مناسب را نداشته و باعث سفت شدن مرغ سوخاری می گردند، لذا در این راستا گروه IRANHFC  با وارد کردن دیس پلی های مخصوص KFC  کمک شایان ذکری به کسانی که به کیفیت می اندیشیدند نموده است. دیس پلی از دو طبقه تشکیل شده است. طبقه پایینی مربوط به مرغ نرمال می باشد که برای نگهداری به رطوبت نیاز دارد و اصولا باید بافت نرمی وقت سرو داشته باشد. و طبقه فوقانی برای مرغ اسپایسی یا چیکن استریپس استفاده می شود که باید بافت خشکی را هنگام سرو داشته باشند. قیمت این دستگاه دوازده میلیون و هشتصد هزار تومان می باشد. دیسپلی گروه iranhfc  می تواند چندین ساعت مرغ را با حفظ کیفیت مطلوب نگه دارد.
iranhfc

ماشین آلات مرغ سوخاری

  • هولدینگ کابین: این دستگاه در مجموعه های بسیار بزرگ که با هجوم مشتریان بسیاری روبرو هستند استفاده می شود. این دستگاه توان نگهداری مرغ را برای ساعت های بالا با کیفیت عالی دارد. این دستگاه در دو مدل ۵ طبقه و ۱۰ طبقه موجود می باشد. معمولا از این دستگاه به ندرت استفاده می شود و قیمت این دستگاه چهارده میلیون و هشتصد هزار تومان می باشد.
iranhfc

ماشین آلات مرغ سوخاری

  • اکسسوری: لوازم جانبی  از جمله بسکت اسپایسی، تاینز، توری یونیک، فیلتر هنی پنی و غیره.

iranhfc
گروه IRANHFC  با ارائه بهترین فرمولاسیون آرد سوخاری و همچنین تجهیزات کامل و مناسب در راستای راه اندازی خط سوخاری در فست فودها به شما کمک شایان ذکری خواهد نمود.
گروه iranhfc  اقدام به اعطای نمایندگی برند رونفیله با شرایط ویژه نموده است.
برای کسب اطلاعات شما می توانید با شماره تلفن های
۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
تماس بگیرید.