قیمت دستگاه مرغ سوخاری

قیمت دستگاه مرغ سوخاری

Categories: راه اندازی فست فود

قیمت دستگاه مرغ سوخاری یکی از سوالات رایجی است که علاقه مندان به راه اندازی فست فود یا کسانی که فروش برند فست فود را دارند همیشه به دنبال جواب آن هستند.
ابتدا به ساکن ما به تشریح کامل خط مرغ سوخاری می پردازیم. و سپس اشاره ای نیز به قیمت آنها خواهیم داشت.

تجهیزات مورد نیاز خط سوخاری

البته شما با کلیک بر روی هر یک از لینک ها می توانید اطلاعات جامع و تخصصی در این حوزه پیدا کنید.
ولی به صورت کلی وظایف دستگاهها به شرح زیر می باشد.
مریناتور وظیفه مزه دار کردن مرغ را به عهده دارد، و بهتر است که از نوع وکیوم آن استفاده شود.
بردینگ وظیفه آرد زدن را به عهده دارد. بهتر است که موتور دار و دو لگن باشد.
سرخ کن مرغ سوخاری بهتر است برند هنی پنی باشد
دیس پلی بهتر است دو طبقه و دارای سیستم خشک و مرطوب باشد.
 

قیمت دستگاه مرغ سوخاری

قیمت دستگاه مرغ سوخاری

قیمت دستگاه مرغ سوخاری

  • مریناتور مرغ سوخاری ساده: مریناتور مرغ ساده یا معمولی با چرخش ساده مرغ را مزه دار می نماید و قیمت آن تقریبا ۱۸۰۰ دلار می باشد.
  • مریناتور مرغ سوخاری وکیوم: مریناتور مرغ سوخاری وکیوم در شرایط تحت خلا و با چرخش های متوالی باعث مزه دار شدن محصول می گردد که قیمت آن تقریبا ۳۱۲۵  دلار می باشد.
  • بردینگ مرغ سوخاری دو لگن : که قیمت این دستگاه تقریبا ۲۰۰۰ دلار می باشد.
  • سرخ کن مرغ سوخاری: برند هنی پنی که قیمت آن تقریبا ۱۴۰۰۰  دلار می باشد.

قیمت های فوق قیمت مشتری می باشد.
این مبلغ به همراه برگ گارانتی طلایی iranhfc  می باشد.
 

سایر تجهیزات مرغ سوخاری

البته برای کسانی که قصد خرید و راه اندازی خط کنتاکی را دارند، بهتر است از کارشناسان گروه iranhfc در مورد قیمت دستگاه مرغ سوخاری و سایر بخش ها اطلاعات لازم را به دست بیاورند.
البته شایان ذکر است که این تجهیزات ، تجهیزات اصلی خط کنتاکی می باشد، و اگر شما قصد راه اندازی فست فود با خط کنتاکی را داشته باشید، نیازمند سینک ظرف شویی، آبچکان، یخچال، فریزر و اکسسوری لازم می باشد. و لازم است بجز قیمت دستگاه مرغ سوخاری قیمت سایر تجهیزا را هم بدانید.
iranhfc
یکی از سوالت رایجی که در این حوزه مطرح می گردد این است که آیا این هزینه ها برای اجرای کامل یک پروژه کنتاکی کفایت می کند یا خیر. باید گفت که بجز هزینه های فوق هزینه هایی همچون رهن و اجاره مغازه ، و هزینه های دکوراسیون نیز به آن اضافه می گردد.
البته هزینه مواد اولیه، هزینه های اداری و غیره نیز به آنها اضافه خواهد گردید.
پیشنهاد می شود دوستانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند از مغازه های کوچک تر شروع کنند و ابتدا به ساکن فقط به صورت دلیوری فعالیت نمایند تا بتوانند تجربه های لازم را در این حوزه به دست آورند.
بهترین پیشنهاد برای این دوستان استفاده از برند فست فودهای زنجیره ای رونفیله می باشد، البته در این بازار آشفته افرادی نیز با سو استفاده از نا آگاهی افراد اقدام به فروش نمایندگی فست فود kfc  می نمایند. که نه تنها این ها نمایندگان فست فود kfc  نیستند، بلکه از دانش فنی لازم نیز برای راه اندازی فست فود برخوردار نیستند.