فروش برند فست فود

فروش برند فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

فروش برند فست فود امروزه در تمامی دنیا بسیار رایج است، در این بین برخی از افراد با فروش نمایندگی فست فود kfc در کشور عزیزمان که کاملا جعلی است، اقدام به جعل برند محبوب مرغ سوخاری می نمایند.
همانطور که می دانید مرغ سوخاری از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد، و علاقه مندان زیادی هم برای راه اندازی فست فود با خط تولید مرغ سوخاری وجود دارد، و با توجه به شرایط خاص کشورمان که بیشتر به یک فرصت شباهت دارد تا یک تهدید، شما می توانید از فضای به وجود آمده نهایت استفاده را بنمایید.
در این میان ما به معرفی یک برند حرفه ای در حوزه مرغ سوخاری، که فروش برند فست فود را دارد، می پردازیم.
 

فروش برند فست فود

فروش برند فست فود

فروش برند فست فود

برند رونفیله با شعار ما در کنار شما هستیم اقدام به واگذاری برند می نماید. این برند در دو مدل اکسپرس و کلاسیک شروع به فعالیت نموده است. و فروش برند فست فود را دارد.
تفاوت برند کلاسیک با اکسپرس در منو آن می باشد، به طوری که در مدل اکسپرس فقط سوخاری سرو می شود ولی در مدل کلاسیک به همراه سوخاری شما می توانید پیتزا و ساندویچ را نیز داشته باشید.
برند رونفیله دارای مزایای بسیار زیادی برای کسانی که خواهان حق فرانچایز این برند را دارند هست.
از جمله این مزایا می توان به مزایای زیر اشاره نمود:

  • دانش فنی بسیار بالای تیم مدیریتی رونفیله
  • داشتن زیر ساخت های اساسی از جمله صنایع بالا دستی
  • حمایت و پشتیبانی بی دریغ
  • مزیت رقابتی موجود  در برند رونفیله
  • شرایط سهل و آسان برای اخذ نمایندگی

به طور کلی تیم مدیریتی رونفیله دارای انعطاف پذیری بالا در واگذاری نمایندگی ها و حمایت شایان ذکر در این حوزه می باشد.
البته کسانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند، به سختی می توانند از پروموشن ها و مزایای برند رونفیله عبور نمایند.

نمایندگی فست فود kfc

نمایندگی فست فود kfc


مزایای برند فست فودهای زنجیره ای رونفیله

  • برند رونفیله دارای سند تک برگ ثبت علامت تجاری از قوه قضاییه می باشد. شایان ذکر هست که یکی از پیش شرط های واگذاری شعب داشتن این سند می باشد. البته بسیاری از برندهای بزرگ که اقدام به ارائه خدمات در این حوزه را امروزه می نمایند این تاییدیه را ندارند و به صورت کاملا غیر قانونی اقدام به واگذاری برند می نمایند.
  • خدمات جامع و کامل، برند رونفیله با ارائه خدمات جامع و کامل از ابتدا تا به انتهای پروژه با شما می باشد. این خدمات جامع شامل مطالعات مقدماتی برای تک تک شعب، طراحی دکوراسیون حرفه ای و ویژه، تجهیز آشپزخانه توسط برند، تهیه و تنظیم منو بسیار عالی و قوی، آموزش پرسنل در واحدهای مختلف، مشاوره و راهکارهای بازاریابی، پشتیبانی و ده ها خدمات منحصر به فرد دیگر.

شما می توانید با مراجعه به وبسایت www.roonfileh.com  اطلاعات بسیار کامل تری را به دست بیاورید.
برند رونفیله با داشتن تمامی زیر ساخت ها از جمله آموزشگاه و سایر موارد مورد نیاز در حوزه آموزش می تواند به کسانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند، کمک شایان ذکری بنماید.
این مطالب توسط تیم مدیریتی گروه iranhfc  تهیه شده است، و می تواند برای کسانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند مفید واقع گردد.