فرم استخدام در فست فود

فرم استخدام در فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

یکی از اقدامات بسیار مهم و بدیهی که همیشه در صنعت فست فود یا به طور کلی رستورانداری درگیر با صاحبان این مشاغل می باشد، فرآیند استخدام پرسنل می باشد. اگر شما روزنامه همشهری – بخش نیازمندی ها را نگاه کنید، در بخش استخدام خواهید دید بخش بزرگی از آگهی ها را فست فودهایی می دهند که به دنبال نیروی کار می گردند.
بعد از مراجعه پرسنل برای استخدام شما نیازمند یک انتخاب صحیح می باشید. موفقیت در این انتخاب به مصاحبه دقیق نیاز دارد. اما در یک مصاحبه برای پرسنل فست فود باید چه مواردی در پرسشنامه قرار بگیرد که در ذیل ما به آن اشاره می نماییم.

  • تاریخ مصاحبه:تاریخ مصاحبه از آن جهت اهمیت دارد که باعث آرشیو سازی در بین پرسشنامه های شما می گردد تا در صورت نیاز به آنها مراجعه نمایید.
  • مشخصات پرسنلمواردی همچون نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، وضعیت تاهل، وزن، قد، دین و تابعیت  و البته آدرس محل سکونت و حتما یک تلفن ثابت می تواند در این بخش قرار گیرد. البته سعی کنید در این بخش دچار خطاهای هاله ای نشوید. یعنی از پیش قضاوت ننمایید، به طور مثال قومیت خاص پرسنل وفادارتری دارند و غیره که به آن اشاره نمی نماییم.
  • اطلاعات حرفه ای:همچون سابقه تامین اجتماعی، سابقه کیفری، تسلط به زبان های خارجی، رشته تحصیلی و میزان تحصیلات البته میزان حقوق درخواستی می تواند در این بخش قرار گیرد ولی ما پیشنهاد  می کنیم که این سوال به صورت مستقیم پرسیده نشود زیرا پاسخ درستی با توجه به تجربه های پیشین به این سوال داده نخواهد شد. بهتر است بپرسید میزان حقوق شما در جای قبلی که فعالیت می کردید چقدر است. این پاسخ به آنچه که شما میخواهید خیلی نزدیکتر است.

فرم استخدام در فست فود

استخدام پرسنل یکی از دشوارترین مواردی است که معمولا برای موفقیت یک فست فود لازم می باشد. قطعا شما برای داشتن فست فودی موفق نیازمند سیستم جذب نیروی مداوم و هوشمندانه ای هستید.