طرزتهیه ماکارونی میهمان

طرزتهیه ماکارونی میهمان

Categories: راه اندازی فست فود

● مواد لازم (برای شش نفر)
▪ نمک
▪ ۴۵۳ گرم ماکارونی لوله ای
▪ دو قاشق غذاخوری روغن زیتون
▪ ۱۱۳ گرم کالباس خرد شده
▪ ۲۲۶ گرم سوسیس
▪ ۴۵۳ گرم گوشت چرخ کرده
▪ نصف قاشق چایخوری مخلوط ادویه
▪ کمی فلفل
▪ یک عدد هویج خردشده
▪ یک عدد پیاز متوسط خردشده
▪ چهار حبه سیر خردشده
▪ یک فنجان آب گوشت
▪ ۷۹۳ گرم گوجه فرنگی خردشده
▪ یک چهارم فنجان جعفری خردشده
▪ نصف فنجان پنیر پیتزا رنده شده
● طرز تهیه
یک قابلمه بزرگ را از آب پر کرده و آن را روی حرارت قرار دهید تا به جوش آید سپس کمی نمک به آن اضافه کرده و ماکارونی را درون آن بریزید تا بپزد.
در این فاصله ماهیتابه بزرگی را روی حرارت ملایم قرار داده و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون درون آن بریزید و سپس کالباس را یک طرف ماهیتابه و سوسیس ها را در طرف دیگر ماهیتابه ریخته و آنها را سرخ کنید سپس آنها را با هم ترکیب کرده و یک دقیقه روی حرارت قرار دهید. بعد آنها را با قاشق از ماهیتابه خارج کرده و درون یک بشقاب بریزید.
 
بقیه روغن زیتون را درون ماهیتابه ریخته و گوشت چرخ کرده را روی آن بریزید. ادویه را همراه نمک و فلفل به آن اضافه کرده و هم بزنید و بگذارید تا سرخ شود سپس هویج، پیاز و سیر را روی آن ریخته و بگذارید پنج تا شش دقیقه دیگر بپزد. سپس مخلوط سوسیس و کالباس را نیز روی آن ریخته و بعد آب گوشت و گوجه فرنگی را روی آن اضافه کنید. حال حرارت را کم کرده و بگذارید تا برای مدت ۱۰ دقیقه بپزد. نصف جعفری را روی آن ریخته و هم بزنید. ماکارونی ها را پس از نرم شدن آب کشی کرده و بعد آن را درون ظرف بکشید. روی آن کمی ترکیب گوشت ریخته و بعد کمی پنیر به آن اضافه کنید و هم بزنید حال بقیه سس گوشت را نیز به آن اضافه کرده و روی آن را با باقی مانده پنیر و جعفری تزئین کنید.