طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

اگر بپذیریم درصد قابل توجهی از افراد پس از گذراندن دغدغه های روزانه خواهان محیط آرام بخش و فرح بخش برای خود و خانواده اشان می باشند، بی تردید باید نقش تاثیر گذار دکوراسیون را نیز بپذیریم. البته گواه این مهم موفقیت فست فودهایی است که از طراحی داخلی قوی تری نسبت به رقبا برخوردار بوده و در سایر شرایط که تقریبا برابر هستند، از اقبال بیشتری برخوردار بوده و مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند. رسیدن به طرح ایده آل ممکن است هزینه آزمون و خطا بسیار بالا باشد. گاها برخی از افراد که از مغازه های استیجاری برای راه اندازی فست فود خود بهره می برند، تمایل چندانی به هزینه کرد در این حوزه ندارند، به همین دلیل پیشنهاد می گردد که این افراد از طرح هایی بر اساس گرافیک و نورپردازی برای تزئین فست فود خود استفاده نمایند.

دکوراسیون فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

دکوراسیون فست فود یکی از آیتم‌های کلیدی در جذب مشتریان است. دکوراسیون فست فود به دو بخش طراحی دکوراسیون فست فود و اجرای دکوراسیون تقسیم می‌شود. علاوه براین اصولاً فست فود به دو بخش آشپزخانه فست فود و سالن فست فود تقسیم می‌شود البته برخی از فست فودها دارای محیط خارجی برای نشستن یا روف گاردن هستند.

دکوراسیون فست فود

اهمیت دکوراسیون در موفقیت فست فود

اهمیت طراحی منحصربفرد دکوراسیون در موفقیت فست فود امری ثابت شده است. به دلیل تفاوت ماهیت طراحی دکوراسیون داخلی فست فود نسبت به آپارتمان و موقعیت تجاری بهتر است پروژه‌های طراحی و اجرای دکوراسیون برای فست فود به مجموعه‌های که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند واگذار گردد.

 1. تهیه نقشه تاسیسات فست فود و اجرای آن.
 2. طراحی نقشه سه بعدی (۳D)فست فود.
 3. اجرای دکوراسیون داخلی فست فود.
 4. طراحی، تهیه و ساخت مبلمان فست فود.
 5. طراحی و اجرای تابلوی بیرونی فست فود.
 6. طراحی و تهیه منو برد فست فود.
دکوراسیون فست فود

چیدمان تجهیزات آشپزخانه فست فود

نقشه چیدمان تجهیزات فست فود بسیار مهم است. اگر شما نقشه جانمایی تجهیزات آشپزخانه را نداشته باشید نمی توانید سفارش ساخت و تولید تجهیزات آشپزخانه را بدهید. در چیدمان آشپزخانه فست فود نیاز به دقت فراوانی است. زیرا این مرحله اگر خوب انجام شود می تواند کمک شایان ذکری در کار تولید غذاها به شما بنماید. در ضمن نقشه چیدمان تجهیزات فست فود بنای طراحی نقشه مکانیکال فست فود شما می باشد. گروه IRANHFC برای طراحی دو بعدی در نرم افزار auto cad این خدمات را به شما ارائه خواهد نمود. ما با داشتن برنامه ای منظم و هدفمند، طبق گانت چارت های حرفه ای به اجرای پروژه های فست فودی می پردازیم. گروه IRANHFC با داشتن متخصص های گوناگون و متعدد پروژه شما را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین سطح کیفی اجرا می نماید. مهمترین ویژگی گروه IRANHFC پاسخگو بودن می باشد. این گروه با توجه به داشتن ظرفیت های بالا پاسخگوی مشتریان می باشد به طوری که این پاسخگویی آرامش خاطر کاملی را برای آنها به ارمغان آورده است.

دکوراسیون فست فود

حدود هزینه دکوراسیون فست فود چقدر است؟

هزینه دکوراسیون فست فود معمولا بعد از طراحی سه بعی مشخص می گردد، و نمی توان به طور تقریبی نیز اعدادی مثل متری یک میلیون تومان را برای آن تعیین نمود، زیرا  زیر کاری و وضعیت موجود هر مجموعه متفاوت است.البته پیشنهاد می شود اگر شما از مکان های استیجاری برای راه اندازی فست فود خود استفاده می نمایید برای اجرای دکوراسیون فست فود خود بیشتر روی طراح هایی با مبنای گرافیک و نورپردازی تمرکز نمایید.

دکوراسیون فست فود

طراحی سه بعدی یا ۳DMAX دکوراسیون داخلی فست فود

 • طراحی مطابق با خواسته مدیر پروژه: که این طرح قابل ویرایش و بررسی مجدد می باشد.
 • برآورد هزینه دقیق: با توجه به ماهیت ساخت و ساز که برآوردها عموما با خطای بالایی روبرو هست این مورد اهمیت دو چندانی پیدا می کند.
 • کاهش هزینه های دوباره کاری: این هزینه یکی از هزینه های است که عموما در پروژه های راه اندازی فست فود دیده می شود.
 • برآورد دقیق زمانی اجرای پروژه: معمولا زمان اتمام پروژه توسط مشتریان دو برابر زمان واقعی اجرا می باشد.
 • بالا رفتن کیفیت پروژه: قطعا انجام چندین و چندین باره پروژه ها توسط گروه IRANHFC باعث بالاتر رفتن کیفیت مجموعه ها گردیده است.
دکوراسیون فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

اهمیت دکوراسیون و طراحی منحصربفرد در موفقیت برای راه اندازی فست فود بر همگان ثابت گردیده است. شایان ذکر است به دلیل متفاوت بودن ماهیتطراحی دکوراسیون داخلی فست فود و سایر مجموعه های غذایی، نسبت به آپارتمان ها و سایر موقعیت های تجاری ترجیح بر این است که این بخش به مجموعه های که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند واگذار گردد. با توجه به اجرای لانچ فرودگاه امام خمینی توسط گروه IRANHFC که یک پروژه ملی به شمار می آید این گروه را به عنوان یکی از مجریان حرفه ای در صنعت غذا معرفی نموده است.

 • تهیه نقشه تاسیسات و اجرای آن (نقشه مکانیکال که شامل آب و فاظلاب، برق و شبکه، گاز، تهویه و گرمایش – سرمایش، سیستم های صوتی و تصویری می باشد).
 • طراحی سه بعدی ( ۳DMAX).
 • اجرای دکوراسیون.
 • طراحی و ساخت مبلمان.
 • طراحی و اجرای تابلوی بیرونی.
 • منو برد که عموما از تلویزیون های صنعتی استفاده می شود.
دکوراسیون فست فود

طراحی دکوراسیون مجموعه های غذایی بخصوص طراحی دکوراسیون فست فود