شعار اخلاقی مشاوران IRANHFC

شعار اخلاقی مشاوران IRANHFC

Categories: راه اندازی فست فود

ما بر اساس اخلاق حرفه ای مان تعریف می شویم،آنچه که ما انجام می دهیم بر اساس اخلاق حرفه ای است. اگر خواهان استفاده از مزایای یک برند با پشتیبانی گسترده در  فست فود هستید، توصیه ما به شما برند فست فود های زنجیره ای رونفیله می باشد.
این برند با دیدگاه برد – برد به موفقیت پروژه های اجرایی می اندیشد. با توجه به این که کسب و کار راه اندازی فست فود همانند سایر کسب و کاره ها یک کار انتفاعی می باشد، یکی از مهمترین معیارهای  موفقیت  در این پروژها کسب سود حداکثری می باشد. بدیهی است نوع سود حداکثری می تواند تعاریف گوناگون داشت باشد، یا بازه زمانی در بدست آوردن این سود قطعا عددی مهم خواهد بود.
اکثر سرمایه گذارانی که قصد ورود به بازار فست فود را دارند یکی از چالشهای اصلی اشان نرخ بازگشت سرمایه و همچنین مدت زمان برگشت سرمایه آنها خواهد بود. بدیهی است که هر کسب و کاری دارای ویژگی های منحصر به فردی در این حوزه می باشد. این مدت زمان در فست فودها معمولا ۳۶ ماه می باشد. ولی در برند رونفیله با توجه به تجربه گروه iranhfc  (گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ) در اره اندازی فست فود های مختلف این مدت زمان تا ۱۴ ماه کاهش یافته است.
این برند با ارائه خدمات متنوعی چون مطالعات مقدماتی، دکوراسیون، تجهیزات، منو و فرمولاسیون ویژه، آموزش، مارکتینگ، پشتیبانی و ملزومات کناری همچون حسابداری، گرافیک و چاپ و غیره پیشرو در ارائه خدمات نوین راه اندازی کسب و کار فست فود می باشد