سیب زمینی تنوری

سیب زمینی تنوری

Categories: راه اندازی فست فود

یکی از پیش غذاهای رایج در فست فود ها یا رستوران هایی که به تازگی راه اندازی شده اند، سیب زمینی تنوری است. در این مطلب قصد داریم به روش های تهیه سیب زمینی تنوری اشاره ای گذرا کنیم:

سیب زمینی تنوری مدل اول:

گاها برخی از فست فود ها برای منوی سیب زمینی تنوری خود از سیب زمینی های سرخ کرده استفاده می نمایند. روش تهیه این نوع سیب زمینی به این ترتیب است که ابتدا از شوت سیب زمینی به میزان نیاز سیب زمینی را برداشته و درون ظروف آلومنیومی ریخته و روی آن را با ژامبون گوشت یا مرغ، پنیر پیتزا، قارچ، فلفل دلمه و هر چیز دیگری که می تواند باشد تزئین می نماییم. این مدل بسیار ساده می باشد زیرا شما از متریال ابتدایی و موجود در فست فود استفاده می نمایید و نیازی به تجهیزات پیشرفته نیست، شایان ذکر است برای پخت این مدل سیب زمینی های تنوری ظرف آلومنیومی را از درون فر پیتزا رد می کنیم تا محصول ما آماده ارائه به مشتری باشد. همانط.ر که گفتیم سهولت در تهیه و آماده سازی این مدل به همراه در دسترس بودن مواد اولیه آن در فست فود می باشد.

سیب زمینی تنوری مدل دوم:

این مدل در فست فودهای حرفه ای تر یا رستوران های ایتالیایی بیشتر سرو می شود، تفاوت این مدل با مدل بالا در این است که ما از سیب زمینی سرخ شده استفاده نمی کنیم، بلکه سیب زمینی خام را تحت فراوری طعم دار کرده و سپس قطعه قطعه می کنیم و سپس درون ظروف آلومنیومی قرار می دهیم. از ویژگی های این مدل می توان به صرفه اقتصادی و طعم بهتر آن اشاره نمود.

سیب زمینی تنوری مدل سوم:

در این مدل سیب زمینی را از وسط نصف کرده و درون آن را تا حدودی خالی نموده و مواد مورد نظر را در آن قرار داده و سپس در فویل آلومنیومی پیچیده و بعد درون فر قرار می دهند. این مدل از مدل های بالا سخت تر و مخصوص رستوران های لاکچری می باشد.
شاید بتوان مدل های بسیار زیادی را برای سیب زمینی طراحی نمود، ولی باید ذائقه مشتری و بازار هدف را نیز مورد توجه قرار داد.
اگر شما قصد راه اندازی فست فود یا راه اندازی رستوران را دارید سیب زمینی تنوری می تواند یکی از پیش غذاهای اصلی شما باشد.

برای تهیه سیب زمینی تنوری در مدل های مختلف شما نیازمند تجهیزات زیر می باشید:

  • مدل اول: سرخ کن سیب زمینی اسکوفیر ( امریکن استایل)، فر پیتزا
  • مدل دوم: فر پیتزا
  • مدل سوم : فر پیتزا

گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود و کافی شاپ iranhfc  با ارائه منوهای بسیار جذاب و اقتصادی به موفقیت مشتریان خود می اندیشد.