سرخ کن مرغ سوخاری

سرخ کن مرغ سوخاری

Categories: راه اندازی فست فود

یکی از خطوط اصلی هر فست فود مدرن و پیشرفته ای خط تولید مرغ سوخاری می باشد. برای این که شما بتوانید در فست فود یا رستوران خود منوی مرغ سوخاری را داشته باشید، نیازمند سرخ کن مرغ سوخاری می باشید.
در اینجا قصد داریم به عملکرد سرخ کن های مرغ سوخاری اشاره ای گذرا داشته باشیم.
سرخ کن های مرغ سوخاری برای اینکه بتوانند وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهند باید مجهز به سیستم فشار باشند، یعنی مرغ سوخاری تحت فشار پخته شود. پخته شدن مرغ سوخاری تحت فشار باعث می شود که شما مرغ نرم و بهتر پخته شده را داشته باشید. برای اینکه بتوانیم یک لمس بهتری از این فرآیند داشته باشیم به تشریح دستگاه مرغ سوخاری هنی پنی در این مطلب می پردازیم.
سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی که مرجع سرخ کن های مرغ کنتاکی می باشد در مدلهای مختلفی وجود دارد که بهترین و کارا ترین مدل این سرخ کن مدل ۸۰۰۰ می باشد. این سرخ کن مجهز به سیستم فشار بوده و قابلیت پخت تحت فشار و شرایط آزاد را دارد. سرخ کن های مرغ سوخاری عموما دارای برنامه های متنوعی برای پخت فراورده های متنوع هستند. همانطور که می دانید و در مطالب ذکر شده در آموزش فست فود عنوان شود، هر یک از محصولات همچون چیکن استریپس، مرغ کنتاکی، بال سوخاری و … هر کدام برای پخت به برنامه متفاوتی نیاز دارند. به طور مثال چیکن استریپس در پنج دقیقه و مرغ سوخاری در پانزده دقیقه آماده می شود. لذا این سرخ کن ها نیاز به برنامه های متفاوتی برای پخت دارند. عموما سرخ کن های مرغ سوخاری دارای ده برنامه جامع برای پخت های متفاوت هستند. این برنامه ها می تواند برای فرآورده های همچون موارد زیر استفاده گردد:

  • مرغ سوخاری اسپایسی ( تند )
  • مرغ سوخاری نرمال ( معمولی)
  • فیله سوخاری ( چیکن استریپس)
  • ناگت
  • بال سوخاری

در هر برنامه شما می توانید زمان و حرارت متفاوتی را برای پخت این محصولات تنظیم نمایید. و با فشار دادن هر یک از برنامه ها توقع نوع پخت متفاوتی را داشته باشید. در سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی توان و قابلبت دادن برنامه درون یک برنامه نیز می باشد، یعنی شما می توانید در هر مرحله از پخت حرارت و فشار را به صورت متفاوت تری تنظیم نمایید.
البته بهتر است برای تنظیم سرخ کن مرغ سوخاری خود از کارشناسان  و خبرگان همین صنعت استفاده نمایید، یا به طور کلی از فروشنده و فروشگاهی که  این سرخ کن ها را تهیه می کنید بخواهید که دستگاه را نصب و به شما تحویل دهد. بدیهی است تجهیزاتی که دارای خدمات نصب، حمل و گارانتی هستند به نسبت گرانتر هستند، ولی این گرانی ارزش سرمایه گذاری را دارد.
در مطالب بعدی به تنظیم دسستگاه های مرغ سوخاری خواهیم پرداخت و به صورت اجمالی به معایب و ایرادات این دستگاهها اشاره  خواهیم نمود.
گروه iranhfc  با واردات مستقیم تجهیزات خط تولید مرغ سوخاری و اشراف کامل به تعمیر و نگهداری این سرخ کن ها اقدام به فروش و پذیرش نمایندگی فروش سرخ کن های مرغ سوخاری در تمام کشور می نماید.