سرخ کن سیب زمینی

سرخ کن سیب زمینی

Categories: راه اندازی فست فود

سیب زمینی سرخ شده یکی از محبوب ترین آیتم های است که در فست فودها یکی از اجزا اصلی منو می باشد. یکی از بهترین ماشین آلاتی که در تهیه این محصول به شما کمک می نمایند سرخ کن fry master  یا henny penny است،که دارای سه مدل تک لگن،دو لگن و سه لگن می باشد.البته از ویژگی های این دو  به موارد زیر می توان اشاره نمود:

  • سرعت پخت بالا
  • فیلتر نمودن روغن
  • برنامه زمانی مختلف برای پخت

… از این دستگاه برای پخت ناگت و قارچ سوخاری نیز استفاده می گردد.با توجه به این که در اکثر فست فود ها از سیب زمینی های یخ زده شرکتی استفاده می گردد، این دستگاه توانایی پخت سیب زمینی در ۳ دقیقه  دارد.
به دلیل حرارت بالا و مناسبی که این دستگاهها به روغن می دهند،سیب زمینی ترد و شکننده می گردد که یکی از ویژگی های مطلوب برای سرخ کن سیب زمینی می باشد.
برای اینکه شما یک سیب زمینی ترد و خوشمزه داشته باشید بهتر است ابتدا مطمئن شوید که روغن شما داغ هست کیفیت روغن نیز روی کیفیت نهای محصول تاثیر دارد.
البته ناگفته نماند،معمولا به دلیل بالا بودن قیمت این دستگاه ها در هر فست فودی نمی توان آن را پیدا نمود.
شایان ذکر است که در اکثر فست فودهایی که در کشور عزیزمان ایران راه اندازی می شود از برندهایی همچون سرخ کن امریکن استایل، دین یا امپریال استفاده می شود که از کیفیت متوسط و قابل قبولی برخوردار می باشد، اما گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ iranhfc  برای برند رونفیله اقدام به واردات نوعی سرخ کن با قیمت رقابتی و کیفیتی همچون  هنی پنی سری ۳۰۲ نموده است که به تعداد محدودی نیز به سایر متقاضیان واگذار می گردد.