راه اندازی فست فود با کمترین هزینه

راه اندازی فست فود با کمترین هزینه

Categories: راه اندازی فست فود

برای اینکه بتوانید یک فست فود کوچک با کمترین هزینه را راه اندازی نمایید، بهتر است که با ساختار هزینه ها برای راه اندازی فست فود با کمترین هزینه آشنا شوید.
این مقاله در راستای مقالات مفید و سودمند همه چیز درباره راه اندازی فست فود نوشته شده است.

iranhfc

iranhfc

راه اندازی فست فود با کمترین هزینه

هزینه های اصلی راه اندازی فست فود به شرح زیر می باشد:

  • اجاره ملک برای راه اندازی فست فود
  • تاسیسات مورد نیاز آشپزخانه فست فود
  • دکوراسیون فست فود
  • تجهیزات آشپزخانه فست فود
  • راه اندازی و آموزش پرسنل در فست فود
  • چاپ و بسته بندی غذاها
  • مواد اولیه مورد استفاده در فست فود

چگونه می توان هزینه ها را برای راه اندازی فست فود کاهش داد:

اجاره ملک برای راه اندازی فست فود: سعی کنید برای شروع از مغازه های کوچک استفاده نمایید، مغازه ها با افزایش متراژ گران تر شده و هزینه راه اندازی فست فود شما را بالا می برند. بهتر است برای شروع از مغازه های خیلی گران استفاده ننمایید. این مورد مثل این می باشد که شما برای آموزش رانندگی تمام سرمایه خود را بدهید و یک bmw  بخرید و بخواهید با آن آموزش ببینید. اما اگر دارای ملک خوبی هستید، سعی کنید که از کارشناسان حرفه ای برای این مهم استفاده نمایید.

iranhfc

iranhfc


تاسیسات فست فود: برای کاهش این هزینه شما می توانید از مغازه هایی استفاده نمایید که قبلا فست فود یا رستوران بوده اند. این مغازه ها نیاز جدی به تغییر در تاسیسات ندارند، به طور مثال دارای برق کافی برای تجهیزات و اینچ کافی برای گاز را داشته باشند. از همه مهمتر گاها هزینه نصب و راه اندازی سانتریفیوژ در فست فودها به چندین میلیون می رسد.
دکوراسیون فست فود: سعی کنید از کارهای گرافیکی و نور پردازی برای طراحی دکوراسیون تان استفاده کنید، این  مرحله بسیار مهم است. زیبایی در سادگی است شما می توانید با بنر و پوسترهای زیبا به همراه چراغ های ادیسونی و یک سقف اکسپوز یک فست فود زیبا داشته باشید.
راه اندازی فست فود با کمترین هزینه

راه اندازی فست فود با کمترین هزینه


تجهیزات فست فود:  این بخش مهمترین بخش در راه اندازی فست فود می باشد، به شما پیشنهاد می کنیم که در این بخش صرفه جویی را فراموش کنید و کیفیت را لحاظ نمایید. زیرا آنچه شما را متمایز می کند طعم و مزه است که حاصل ماشین آلات و تجهیزات با کیفیت شما می باشد. البته شما می توانید با خرید ماشین آلات به صورت مستقیم از گروه iranhfc  هزینه های خود را مدیریت نمایید. گروه iranhfc  بزرگترین وارد کننده و تولید کننده در صنعت تجهیزات فست فود می باشد.
راه اندازی فست فود: شما برای راه اندازی فست فود خود نیازمند مشاور می باشید. شما می توانید با استفاده از پکیج شماره یک گروه iranhfc  که هزینه آن هشت میلیون تومان می باشد، تا حدود زیادی هزینه های خود را کاهش دهید.
چاپ و بسته بندی: شما در این مرحله می توانید با استفاده از طرح های عمومی یا چاپ سیلک هزینه های بسته بندی خود را به شدت کاهش دهید. البته برای فست فود های بزرگ بهتر است که مبحث چاپ و بسته بندی را به صورت حرفه ای دنبال نمایند.
راه اندازی فست فود با کمترین هزینه
گروه iranhfc  با مشاوره های دقیق و صحیح به شما کمک می نماید تا فست فود خود را با کمترین هزینه راه اندازی نمایید.