راه اندازی فست فود با سیستم IRANHFC

راه اندازی فست فود با سیستم IRANHFC

Categories: راه اندازی فست فود

گروه IRANHFC ( گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود، رستوران و کافی شاپ) با ارائه خدمات نوین و منحصر به فرد در صنعت فست فود ، رستوران و مجموعه های مرتبط اقدام به  ارائه خدمات با کیفیت، که از روی معتبرترین برندهای جهان  الگو برداری شده و همچنین با سیستم ایرانی انطباق داده شده است می نماید. ما در فرآیند راه اندازی فست فود به طور مختصر به خدمات گروه iranhfc  اشاره خواهیم نمود.

خدمات راه اندازی گروه iranhfc

مطالعات مقدماتی: ما معتقد هستیم که قبل از شروع هر پروژه ای باید تصویری شفاف، از آنچه که قرار است به وقوع به پیوندد داشته باشیم، در این مطالعات که بیشتر به طرح توجیهی برای راه اندازی فست فود و رستوران شبیه می باشد شما با سرفصل های زیر روبرو خواهید شدید:

  • BUSINESS PLAN  بر اساس مدل CANVAS
  • استراتژی بر اساس مدل SWOT
  • تبیین چشم انداز
  • تعیین اهداف مالی
  • تعیین اهداف فنی
  • تعیین اهداف منابع انسانی

راه اندازی فست فود با سیستم IRANHFC

تجهیز فست فود یا رستوران: گروه iranhfc  وارد کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی به صورت مستقیم از کارخانه های سازنده می باشد. این گروه با حذف واسطه های اماراتی و همچنین همکاران آنها در داخل کشور عزیزمان ایران سعی بر ارائه تجهیزات با کیفیت با قیمت مناسب می نماید. لذا در این راستا گروه iranhfc  برای حمایت از حقوق مشتریان اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش در این حوزه تخصصی برای اولین با در کشور نموده است. از آنجا که هزینه تعمیر و نگهداری به دلیل سیاست های غلط سرمایه داران اماراتی برای مردم عزیزمان ایران بسیار بالا بود، این خدمات گروه iranhfc  می تواند کمک شایان ذکری به کارآفرینان ایرانی بنماید. و همچنین گروه iranhfc  برای حمایت از اشتغال جوانان ایرانی اقدام به احداث کارخانه بسیار حرفه ای در حوزه تجهیزات آشپزخانه نموده است تا با این مهم به تکمیل فرآیند خدمات رسانی و تولید – اشتغال ملی بپردازد. شایان ذکر است ماشین آلات یکی از بخش های پر مخاطره برای مشتریان می باشد، به طوری که خدمات پس از فروش برای مشتریان  بسیار حائز اهمیت می باشد.
طراحی و اجرای دکوراسیون: با توجه به اینکه دکوراسیون فست فود و رستوران یک امر بسیار تخصصی می باشد، و فاصله قابل ملاحظه ای با طراحی و اجرای منازل مسکونی و تجاری دارد، لذا گروه iranhfc  بنا به سیاست کلان گروه که خواهان تکمیل زنجیره خدمات در حوزه راه اندازی فست فود، رستوران، کافی شاپ و صنایع مرتبط می باشد، با ورود به این حوزه ازابعاد مختلف باعث اطمینان خاطر در کسانی که قصد راه اندازی این مجموعه ها را نموده اند شده است. لذا خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون توسط گروه iranhfc  باعث کاهش هزینه های برای سرمایه گذاران و کارآفرینان در این حوزه و همچنین کاهش مدت زمان اجرای پروژه گردیده است. خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون گروه iranhfc  یکی از خدمات جذاب برای کسانیست که قصد راه اندازی فست فود یا رستوران را دارند.
iranhfc

راه اندازی فست فود با سیستم IRANHFC

آموزش رسپی و فرمولاسیون: یکی از ارکان مهم هر رستوران و فست فودی بحث طعم و مزه است. این مهم از چندین  زاویه قابل بررسی می باشد. اگر شما به دنبال یک طعم و مزه عالی هستید باید اشاره کنیم که بهترین مزه در جهان وجود ندارد، زیرا طعم و مزه یک آیتم بسیار سلیقه ای می باشد و همچنین رسیدن به اجماع در این مهم بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن می باشد. گروه iranhfc  با تعبیه یک آشپزخانه تمام صنعتی در دفتر مرکزی این گروه  اقدام به ارائه خدمات طعم و مزه می نماید. بسیار مهم است که شما قبل از راه اندازی فست فود یا رستوران خود با طعم و مزه قابل ارائه در مجموعه خود آشنا شوید. در گروه iranhfc  این امکان برای شما وجود دارد که قبل افتتاح مجموعه خود با طعم و مزه آشنا شده و از آشپزخانه تمام صنعتی این گروه استفاده نمایید.

راه اندازی فست فود با سیستم IRANHFC

شایان ذکر است که این گروه ارائه دهنده طعم های منحصر به فرد و جادویی برای معروفترین برندهای فست فود در تهران می باشد. و آشپزخانه این گروه در اختیار برندهای آینده خواهد بود.
راه اندازی: راه اندازی فست فود با سیستم IRANHFC یک فرآیند پیوسته است که طبق برنامه msp  با گانت های زمانی و ظیفه ای مشخص انجام می گردد. در ابتدای پروژه یک گانت چارت برای مشتریان تهیه شده و تمامی فعالیت ها از روی گانت چارت تهیه شده توسط گروه iranhfc  ارائه می گردد. شایان ذکر است که گانت چارت تهیه شده توسط گروه iranhfc  جزء برنامه های استراتژیک شرکت می باشد و در اختیار مشتریان قرار نخواهد گرفت، لذا این برنامه توسط مدیر پروژه پیش خواهد رفت. راه اندازی فست فود یا رستوران به تمامی فعالیت هایی گفته می شود که برای راه اندازی فست فود یا رستوران نیاز بوده و باید انجام گیرد.
خدمات پشتیبانی: با بررسی های کارشناسان گروه iranhfc  یکی از دغدغه های اصلی هر سرمایه گذاری در مرحله راه اندازی فست فود و رستوران پشتیبانی بعد از اجرای پروژه می باشد. گاها مشاهده می گردد که بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می گردد ولی بعد از مدت کوتاهی همه رشته ها پنبه شده است. لذا در این راستا گروه iranhfc  اقدام به ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان نموده است.
برندینگ: یکی از سودآورترین بخش های راه اندازی فست فود یا رستوران برندینگ می باشد. البته تبدیل به برند شدن در صنعت فست فود یا رستوران نیازمند فعالیت سخت و مداوم می باشد. گروه iranhfc  به کسانی که قصد دارند تبدیل به برند در حوزه فست فود یا رستوران شوند خدمات متفاوتی ارائه می نماید.
ما معتقدیم که آموزش هرگز متوقف نمی شود به همین دلیل گروه iranhfc  با صرف هزینه های قابل توجه به کسب و جمع آوری فنون و دانش مختلف در این عرصه می نماید و این دانش را در اختیار عموم و به طور اختصاصی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. هر چند ناملایمات و نا هموار سازی مسیر توسط رقبای سنتی این گروه همیشه وجود داشته و وجود دارد. ولی ما معتقدیم در مقام مقایسه بهترین مجموعه، بهترین تیم، بهترین خدمات، بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه می دهیم.
گروه iranhfc با تلاش کارشناسان و متخصصان ایرانی و با همت مشتریان وفادار خود و با بومی سازی دانش فست فود و رستورانداری کشور را به خودکفایی در این حوزه خواهد رساند، به ترتیبی که نیاز به هیچ سیستم خارجی در کشور نباشد.