تهیه توپی برنجی گردومغزدار

تهیه توپی برنجی گردومغزدار

Categories: راه اندازی فست فود

مواد لازم برای مواد میانی: ۱٫۴ پیمانه پنیر موتزارلای رنده شده, ۳ پیمانه پوره سیب زمینی, ۲قاشق سوپخوری پنیر پارمسان رنده شده, ۲ ق س جعفری خرد شده, ۱ پیمانه برنج پخته ۱٫۲ پیمانه کنگر خرد شده ۲ قاشق سوپخوری نخود فرنگی پخته ۱ عدد تخم مرغ به میزان لازم نمک و فلفل مواد لازم برای خمیر ۱٫۳پیمانه آرد سفید ۱ عدد تخم مرغ بزرگ ۲ قاشق سوپخوری آب ۱ تا ۲ پیمانه پودر سوخاری ۳ تا ۴ پیمانه روغن گیاهی
طرز تهیه:
۱٫ برای تهیه مواد میانی، پنیر موتزارلا، کنگر،نخود فرنگی، جعفری، برنج، پنیر پارمسان، به میزان لازم نمک و فلفل را داخل ظرف غذا ساز بریزید وکاملا با هم مخلوط کنید، سپس مواد را داخل یک کاسه بریزید و کنار بگذارید.
۲٫ در یک کاسه دیگر پوره سیب زمینی را با ۱ عدد تخم مرغ مخلوط کنید، سپس مقداری از آن را بردارید و به شکل توپ در آوردید. سپس مقداری از مواد میانی را داخل هر کدام از توپ ها ریخته و آنها را دوباره گرد کنید، طوری که کاملا مواد میانی را بپوشاند.
۳٫ اکنون در یک کاسه پودر سوخاری، در یک کاسه دیگر آرد و در کاسه سوم تخم مرغ و آب را که با هم مخلوط کرده اید بریزید. حالا هر کدام از توپ ها را ابتدا در کاسه آرد بغلتانید، سپس آنها را داخل مخلوط تخم مرغ و آب بغلتانید و در انتها آنها را داخل پودر سوخاری قرار دهید و آغشته کنید.
۴٫ در یک قابلمه مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا کاملا داغ شود، سپس توپ ها را داخل آن خوب سرخ کنید. توپ های سرخ شده را روی یک صافی قرار دهید تا روغن آنها گرفته شود، سپس سرو کنید