تفکر استراتژیک در فست فود، کافی شاپ و رستوران ملل

تفکر استراتژیک در فست فود، کافی شاپ و رستوران ملل

Categories: راه اندازی فست فود

تفکر،برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک نقش مهمی در رویارویی بلند مدت فست فودها با تغییرات محیطی ایفا می کنند.سرعت گرفتن تغییرات در بازار رقابت،خواسته ها وتوقعات  مشتریان،پیشرفت تجهیزات و …. پاسخگویی مناسب و به موقع به تغییرات را می طلبد.
آنچه بیش از هر چیز بقای یک فست فود یا کافی شاپ را تهدید می کند عدم انطباق با محیط و نادیده گرفتن تغییرات آن است.این امر ناشی از باز بودن سیستم فست فودها یا کافی شاپ ها است که تعامل با محیط جزء شریان های اصلی این کسب و کار می باشد.البته تنها توجه به محیط کافی نیست ،اطلاعات باید جمع آوری و تفسیرنیز گردند.
در آینده فست فودهای موفق هستند که بتوانند تغییرات را سریع پیش بینی نموده و به آن واکنش نشان دهند.البته این نیازمند ایجاد سیستمی چابک و چالاک است.به جرات می توان گفت دیگر هیچ فست فود یا کافی شاپی به تنهایی نخواهد توانست به طور بایسته ای به تغییرات محیطی پاسخگو باشد.اصولا کند بودن این مجموعه ها فرصت بهره گیری آنها را از موقعیت های طلایی می گیردشاید برون سپاری راهی برای چابک ترشدن سیستم ها باشد.
در گروه iranhfc)گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ (  کارشناسان خبره با ایجاد برنامه های استراتژیک به استقبال از تغییرات محیطی می اندیشد.
گروه تخصصی راه اندازی فست فود،کافی شاپ،رستوران ملل،رستورانهای سرو غذای سالم و هتل iranhfc پیشرو و نوآور در ارائه خدمات نوین در عرصه صنعت غذا.