تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود

تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود

تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود
اگر شما قصد راه اندازی فست فود را دارید، قطعا با مساله ای به نام تجهیز آشپزخانه فست فود روبرو خواهید گردید.
در این مورد یکی از آیتم های مهمی را که شما باید مورد توجه قرار دهید، تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود است.
در اینجا قصد داریم به دلیل و اهمیت چرایی توجه به تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود بپردازیم:

تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود

تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود

تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود

دلایل عمده:

  • حجم کاری بالای فست فودها: شما در فست فودها معمولا با حجم کاری بالا روبرو هستید، به طوری که ساعت کاری شما از ۹ صبح تا ۱ بامداد طول میکشد. همانطور که می دانید فست فودها و رستوران ها از ساعات اولیه روز برای آماده سازی مواد اولیه وارد فست فود می گردند.
  • پرسنل غیر فنی: معمولا کسانی که با تجهیزات آشپزخانه در فست فود کار می کنند، افراد غیر فنی هستند و این افراد به شرایط صحیح نگهداری ماشین آلات اشراف نداشته و نمی توانند عیوب کوچک را که منجرب به پیش آمدن عیوب بسیار بزرگتر است را به موقعه تشخیص و شناسایی کنند.
  • پرسنل کنجکاو: در ساعات خلوتی فست فودها برخی از پرسنل از زمان مازاد خود استفاده می نمایند و به باز کردن و بررسی تجهیزات فست فود می پردازند، که منجرب به آسیب دیدن دستگاه می گردد.

بنا به دلایل گفته شده در متن بالا شما نیازمند یک سرویس مرتب و منظم تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود می باشید.

تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود

تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود


اگر جمله بالا را بپذیریم ما نیازمند یک تیم تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود می باشیم.
از آنجا که هزینه تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود بسیار بالا می باشد لذا گارانتی در سال اول می تواند کمک شایان ذکری به شما بنماید.
ولی از آنجا که یک ساز و کار مرتب و سازمان یافته در کسب و کار تجهیزات آشپزخانه وجود ندارد، لذا اکثر گارانتی ها به خدمات منجرب نمی شود و یا گارانتی با هزینه همراه است.

نگهداری ماشین آلات فست فود

در اینجا خالی از لطف نیست که برخی از موارد مهمی که باعث نگهداری بهتر ماشین آلات فست فود می شود اشاراتی داشته باشیم:

  • در حد نیاز خود دستگاهها را روشن نمایید: با این عمل عمر استفاده از ماشین آلات شما بالا می رود. بطور مثال در ساعت های میانی روز که شما مشتری چندانی ندارید، بهتر است که ماشین آلات خود را خاموش کنید.
  • شستشو مرتب: یکی از اصول و شرایط صحیح نگهداری از ماشین آلات شستشو و تمیز نگهداشتن آنها می باشد که در صورت اجرایی شدن این مهم تجهیزات شما از عمر طولانی تری برخوردار خواهند بود.
  • سرویس دوره ای تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود: بهتر از در زمان های مشخص از سرویس کاران تجهیزات آشپزخانه بخواهید که محصولات شما را سرویس کنند.
iranhfc

iranhfc


برای اینکه شما بتوانید این معضل اساسی را برطرف نمایید، نیازمند خرید ماشین آلات از تولید کننده گان و وارد کنندگان دست اول هستید، زیرا این گروه ها هم دانش فنی لازم را در این حوزه دارند وهم توان ارائه خدمات را به شما دارند.
گروه iranhfc  با واردات مستقیم کالاهای با کیفیت و تولید ماشین آلات بسیار با کیفیت در کشور عزیزمان ایران، با ارائه خدمات گارانتی و خدمات پس از فزوش به مشتریان عزیز نیاز آنها را در حوزه تعمیر و نگهداری ماشین آلات فست فود بر طرف می نماید.
iranhfc

iranhfc