ترافل قرمز مخملی

ترافل قرمز مخملی

Categories: راه اندازی فست فود

 
مواد و وسایل لازم:
کیک آماده قرمز مخملی در قالب ۱۹ در ۱۳
۱ قوطی خامه آماده
یه بسته شکلات سفید یا سیاه
تزئینات قرمز رنگ مختلف، مانند: پسته قرمز، آبنبات مرواریدی قرمز، اسمارتیز قرمز، قلب های دارچینی قرمز، پودر خوراکی قرمز و آلبالو یا گیلاس
دستور تهیه:
اول از همه کیک آماده را در کاسه بزرگی خرد کنید. باید آن را به تکه های کوچکی خرد کنید.
حالا سه چهارم قوطی خامه را در آن خالی کنید و هم بزنید. در نهایت شاید مجبور شوید با دست آن را مخلوط کنید.
اگر دیدید کیک هنوز خشک است دوباره کمی خامه اضافه کنید تا بافت مناسب را بدست آورد، در غیر این صورت، وقتی کمی از آن را در دست می گیرید باید خیس باشد و با فشردن به هم بچسبد.
یک قاشق به عنوان پیمانه انتخاب کنید و هر دفعه یک پیمانه از این خمیر را بردارید و آن را با دست گلوله کنید. آنها را روی ظرف فر که رویش فویل کشیده اید بگذارید.
وقتی همه گلوله ها را درست کردید، ظرف را ۳ تا ۴ ساعت در یخچال بگذارید تا سرد و سفت شوند. یا ۴۵ دقیقه در فریزر بگذارید.
سپس آنها را از یخچال یا فریزر درآورید و بگذارید روی کابینت بماند تا زمانی که شما پوشش آن را آماده کنید. اگر صبر نکنید که یخ آنها باز شود و آنها را در پوشش شکلاتی فرو کنید، بعداً پوشش آنها ترک می خورد. پس سعی کنید گلوله ها سرد و نه یخزده باشند.
حالا شکلات پوشش آنها را آب کنید. با چنگال گلوله ها را بردارید و داخل شکلات فرو کنید و دربیاورید و آهسته به چنگال ضربه ای به لبه کاسه بزنید تا شکلات اضافی آن بچکد. سپس گلوله شکلاتی را روی ظرف بگذارید.
تا زمانیکه شکلات ها خشک نشده اند می توانید ترافل ها را تزئین کنید. پیشنهاد می کنیم از آبنبات های قرمز رنگ همچون اسمارتیز قرمز، قلب های دارچینی قرمز، آبنبات های مرواریدی قرمز و حتی پسته قرمز، پودرهای خوراکی قرمز و آلبالو استفاده کنید.
به محض اینکه پوشش و تزئینات آنها را تمام کردید، ترافل ها آماده سرو کردن می شوند.
حالا می توانید در بشقاب آنها را سرو کنید یا در جعبه زیبایی قرار دهید و هدیه ببرید.