تجهیزات صنعتی مورد نیاز برای تهیه سیب زمینی سرخ کرده

تجهیزات صنعتی مورد نیاز برای تهیه سیب زمینی سرخ کرده

Categories: راه اندازی فست فود

امروزه سیب زمینی سرخ کرده یکی از محبوب ترین پیش غذاها در منوی فست فود می باشد. اکثر مشتری ها علاقه دارند همراه با فست فود خود، سیب زمینی سرخ کرده نیز سفارش بدهند. که با پیشرفت تجهیزات فست فود امکان آماده سازی سیب زمینی سرخ کرده خوشمزه و تازه و با کیفیت و حجم زیاد فراهم شده است. با کمک تجهیزات صنعتی فست فود به راحتی و با سرعت می توان در فست فود ها سیب زمینی سرخ کرده خوشمزه و با کیفیت در مقدار زیاد برای مشتریان آماده کرد. در قدیم که سیب زمینی ها به صورت دستی و روی گاز سرخ می شدند امکان آماده سازی سریع در حجم بالا نبود. اما امروزه به کمک تجهیزات فست فود می توان جوابگوی تعداد زیادی مشتری در کمترین زمان و با بهترین کیفیت شد. به کمک تجهیزات فست فود مورد استفاده در تهیه سیب زمینی علاوه بر حجم آماده سازی بالا، سیب زمینی خوشمزه تر و ترد تر و دارای روغن کمتر نیز می شود. دو تجهیز فست فود اصلی مورد استفاده در تهیه سیب زمینی دستگاه سرخ کن سیب زمینی و دستگاه شوت سیب زمینی می باشد که در ادامه هریک به اختصار توضیح داده شده اند.

دستگاه سرخ کن صنعتی سیب زمینی

سرخ کن دستگاهی است که سرخ کردن مواد غذایی را با سرعت بیشتر و در حرارت معین انجام می دهد. دستگاه سرخ کن سیب زمینی شامل یک المنت گرم کننده و محفظه روغن است. دستگاه سرخ کن سیب زمینی صنعتی قادر است در مدت زمانی کوتاه، سیب زمینی سرخ کرده زیادی را آماده کند. این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ ساخته می شود. داشتن شیر خروجی روغن در دستگاه سرخ کن سیب زمینی باعث سهولت نظافت این دستگاه می شود.

دستگاه شوت صنعتی سیب زمینی

دستگاه شوت سیب زمینی یکی از تجهیزات فست فود ها است. که به این دستگاه گرمخانه تابشی سیب زمینی نیز گفته می شود. دستگاه شوت سیب زمینی برای نگهداری و تازه ماندن و گرفتن روغن و نمایش سیب زمینی در فست فودها استفاده می شود. سیب زمینی در این دستگاه گرم و ترد می ماند .دستگاه شوت سیب زمینی در حفظ طعم و کیفیت سیب زمینی کمک به سزایی می کند. جنس دستگاه شوت سیب زمینی از استیل ضد زنگ میباشد. این دستگاه در ابعاد مختلف و معمولآ در یک یا دو طبقه ساخته می شود. دستگاه شوت سیب زمینی دارای سیستم گرمایشی غیر مستقیم است که حرارت به طور یکنواخت در کل دستگاه پخش می شود.