تجهیزات صنعتی تهیه مرغ کنتاکی

تجهیزات صنعتی تهیه مرغ کنتاکی

Categories: راه اندازی فست فود


 
تجهیزات صنعتی تهیه مرغ کنتاکی
مرغ کنتاکی امروزه یکی از پر طرفدارترین انواع فست فود است. تهیه مرغ کنتاکی شامل مراحل اصلی مزه دار کردن، پودر زدن، سرخ کردن می باشد. البته همان طور که می دانید در ایتدا قبل از هر کاری مرغ ها باید به خوبی شسته شوند. در راه اندازی فست فود برای تهیه مرغ کنتاکی نیاز به تجهیزات خاص می باشد. که این تجهیزات به طور مختصر در ادامه توضیح داده شده اند.
دستگاه کاتر مرغ: این دستگاه برای برش مرغ ها در ابعاد مورد نظر نیاز است.
دستگاه مرینیتور: پس ازاینکه مرغ ها توسط دستگاه کاتر برش داده شدند، به وسیله دستگاه مرینیتور مزه دار می شوند. مواد افزودنی دلخواه در داخل مخزن دستگاه مرینیتور ریخته می شود و دستگاه با حرکت های دورانی مرغ را ماساژ می دهد تا مرغ و سس در هم نفوذ کنند. این دستگاه تمام استیل و نیمه اتوماتیک می باشد. استفاده از این دستگاه موجب بالا رفتن سرعت مزه دار کردن می شود و مثل قدیم نیاز نیست مرغ ها مدت زمان طولانی در مواد خوابانده شوند.
دستگاه بردینگ: پس از طعم دار کردن مرغ های خام، پودر سوخاری مورد نظر توسط دستگاه بردینگ به مرغ ها اضافه می شود و مرغ ها آماده طبخ می شوند. استفاده از این دستگاه موجب کاهش مصرف پودر سوخاری و بالا رفتن سرعت کار می شود.
دستگاه سرخ کن کنتاکی: دستگاه سرخ کن کنتاکی هنی پنی یکی از بهترین دستگاه های پخت کنتاکی می باشد. . این دستگاه را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت می توانید از گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود حسینی(IRAN HFC) تهیه کنید. این دستگاه تحت فشار گازی پخت می کند که موجب کاهش درجه حرارت و کاهش مصرف روغن می شود. و همچنین این دستگاه دارای فیلتر روغن است. مطمئنآ مشتریان خواستار مصرف کنتاکی با روغن کمتر می باشند که سرخ کن هنی پنی کنتاکی با روغن کمتر و طعم بهتر به مشتریان ارائه می دهد. سرخ کن هنی پنی تکه های مرغ را به صورت دورانی و کامل پخت می کند. و زمان پخت به صورت اتوماتیک تنظیم می شود. سرخ کن کنتاکی هنی پنی دارای بدنه ای از فولاد ضد زنگ و دربی از آلیاژ آلومینیوم سبک و قوی می باشد.
گرمخانه مرغ کنتاکی:گرمخانه مرغ کنتاکی جهت گرم نگه داشتن و نمایش مرغ کنتاکی های آماده شده استفاده می شود.
برای راه اندازی فست فود نیاز به شناخت و خرید انواع تجهیزات فست فود است. هر نوع فست فود تجهیزات خاص خود را دارد. برای راه اندازی فست فود باید با متخصصان در این زمینه مشورت کرد و مشاوره گرفت تا بتوان بهترین تجهیزات مورد نیاز را انتخاب کرد.