بازاریابی در فست فود

بازاریابی در فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

بازاریابی یکی از ارکان مهم هر کسب و کاری می باشد. شایان ذکر است در کشورهای توسعه یافته اهمیت و درک بازاریابی برای همگان کاملا مشخص و جا افتاده می باشد. ما در ادامه مطلب به بازاریابی در فست فود خواهیم پرداخت.

بازاریابی در فست فود

با توجه به تغییرات شگرفی که در اوضاع اقتصاد کشور در حال پیش آمدن است.تهدید ها و فرصت های جدیدی برای حوزه فست فود داران در حال رخ دادن است.شاید درسال ۱۳۸۵ شما بعد از راه اندازی یک فست فود و پخش تراکت از اقبال خوبی برای برگشت سرمایه و رشد برخوردار بودید اما امروز اصول بازی تغییر کرده،تقریبا تمامی فست فود ها هر روز تراکت پخش می کنند اکثرا در مجلات ، تبلیغات  گسترده و میلیونی می کنند ولی توفیقی حاصل نمی کنند وچه بسا اکثرا در سراشیبی سقوط قرار دارند.

بازاریابی در فست فود

با تحقیقات بازاریابی،تدوین استراتژی مناسب و بازاریابی مدرن با هزینه کمتری می توان ازموفقیت بیشتری برخوردار بود.

 

نا گفته نماند مرحله اول یعنی راه اندازی فست فود یا کافی شاپ از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است،زیرا در این مرحله الزاما تمامی موارد فوق به کار بسته می شود هر چند به طور ضمنی.

گاها در مرحله راه اندازی فست فود بدون توجه به اصول بازاریابی در فست فود و فقط به خاطر علاقه صاحبان سرمایه تصمیماتی گرفته می شود که دیگر بازاریابی در فست فود و هیچ ابزار دیگری توان پاسخگویی به تصمیمات اشتباه اولیه ندارد.

عباس حسینی

پیشنهاد ما به دوستان این است که قبل از اجرای هر پروژه ای با کارشناسان خبره آن مشورت لازم را نمایید،تا با یک هزینه کرد مناسب ، دستیابی به هدفتان  راتسهیل نمایید.

اگر قبل از راه اندازی فست فودتان آموزش های لازم را ببینید و با اصول بازاریابی در فست فود آشنا باشید، مسیر موفقیت را راحتر خواهید پیمود.

iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ)