اهمیت تشکیل جلسات بین مدیر و پرسنل فست فود یا کافی شاپ

اهمیت تشکیل جلسات بین مدیر و پرسنل فست فود یا کافی شاپ

Categories: راه اندازی فست فود

گاهی با تمام دغدغه های پیش روی مدیران فست فود یا کافی شاپ که عمدتا برروی تولید بهینه محصولات ، مباحث مالی و مهمتر از همه مارکتینگ و فروش در مجموعه هایشان می باشد،به مهمترین  آیتمی که سبب این مهم می گردد توجه لازم و کافی نمی گردد.
امروزه منابع انسانی مهمترین سرمایه در کسب و کار تلقی می گردد.جدای از آموزش مداوم آنها برخی از نکات ظریف که، می تواند جلوی بسیاری از تعارضات نامطلوب را بگیرد، جلسات گروهی با پرسنل می باشد.به طور کلی در این جلسات مباحثی همچون:

  • خبرهای خوش
  • تشریح اهداف
  • نکاتی در مورد مشتری مداری صحیح
  • تاکید بر مسائل بهداشتی
  • تاکید بر کیفیت

… می تواند مطرح گردد. و همچنین در این جلسات بایسته است که پرسنل در زمان مشخص و برابر پیرامون مسائل کاری خود صحبت نموده و به بیان مشکلات خود بپردازند.
گاهی بر پایی جلسات ساده پاسخگوی معماهای است که حل آنها نقش کلیدی در موفقیت مجموعه بازی می کند. و گاها در برخی از این جلسات شما به اطلاعاتی دست پیدا خواهید نمود که می تواند پایه گذار سیاستهای کلان مجموعه شما باشد. اصولا در مشاغلی که به صورت گروهی انجام می شود، اطلاعات بین تمامی افراد تقسیم می شود، به طور مثال پیک موتوری در مورد رضایت مشتریان از سرعت ارسال غذا اطلاعات بیشتری دارد، صندوقدارها اطلاعات بیشتری در مورد بازخورد مشتریان نسبت به قیمت و غذاها دارند، و همچنین پرسنل آشپزخانه اطلاعات بیشتری در مورد کیفیت مواد اولیه خریداری شده دارند. بر پایی این جلسات می تواند اطلاعات ارزنده ای را برای شما به ارمغان بیاورد.
در گروه iranhfc (گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ) با طراحی سیستم جامع منابع انسانی خصوصا در مرحله راه اندازی فست فود یا کافی شاپ  راه رسیدن به موفقیت را هموار می نماید.