اهمیت بسته بندی در فست فود

اهمیت بسته بندی در فست فود

Categories: راه اندازی فست فود

اگر بخواهیم فروش فست فودها را به دو بخش سالن و دلیوری تقسیم کنیم،و به بررسی عوامل موثر در رشد فروش در بخش دلیوری بپردازیم،بی تردید یکی از عوامل مهم در رشد و توسعه این بخش بسته بندی و یا به اصطلاح پکیج می باشد.
با توجه به تغییرات حاصله در شرایط بازار و افزایش آیتم های تاثیر گذار در قیمت چاپ  مخصوصا کاغذ ،که باعث بالا رفتن این بخش گردیده است،باعث گردیده ،که فست فودهای کوچک یا شماری از آنها که از توان مالی کمتری برخوردار هستند در این حوزه ورود نکنند.ولی بی شک برای م.فقیت یا ورود به بحث دلیوری به مهمترین آیتمی که نیاز داریم پکیج مناسب و خلاقانه می باشد.
مهندس عباس حسینی
اهمیت بسته بندی در فست فود
البته بحث پکیجینگ،جزء مواردی است که برای ورود به آن نیاز به مشاوره تخصصی و کارامد می باشد،البته ریشه این بحث ناشی از این مطلب است که به نظر کارشناسان به نام علم مارکتینگ درصد بالایی از تبلیغات از کارایی و اثر بخشی پایینی برخوردار است.البته شایان ذکر است که نقش تجربه در این مهم بسیار حائز اهمیت است.
گروه iranhfc (گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود وکافی شاپ) با ارائه مشاوره های دقیق و اجرای پروژه های چاپی به ایجاد واحدهای موفق در امر دلیوری می اندیشد.