انواع یخچال صنعتی

انواع یخچال صنعتی

Categories: راه اندازی فست فود

یخچال صنعتی چیست؟

یخچال صنعتی برای استفاده در آشپزخانه های صنعتی مانند کافی شاپ ها، هتل ها، رستوران ها و فست فود ها توسعه یافته اند. یخچال های صنعتی شادابی مواد غذایی را حفظ می کند و مواد غذایی را مدت زمان طولانی سالم نگه می دارد. یخچال های صنعتی با توجه به ظرفیتشان برای آشپزخانه های بزرگ مناسب هستند و با توجه به نیاز های مختلف آشپزخانه انواع مختلفی دارند.

انواع یخچال صنعتی:

یخچال های صنعتی با توجه هدف استفاده به اشکال مختلف با ویژگی های مختلف وجود دارند.

یخچال صنعتی عمودی (ایستاده):

یخچال های عمودی دارای قفسه بندی می باشند. یخچال های عمودی از لحاظ جنس درب به دو مدل تفسیم می شوند. مدل هایی که درب آن ها از جنس فولاد ضد زنگ است و مدل هایی با درب شیشه ای. مدل هایی که درب آن ها از جنس فولاد ضد زنگ هستند به این دلیل که نسبت به ضربه مقاوم هستند و دارای طول عمر بیشتری هستند بیشتر ترجیح داده می شوند. اما مدل هایی که دارای درب شیشه ای هستند اجازه می دهند محصولات درون یخچال بدون باز کردن درب یخچال قابل مشاهده باشند و این مدل مناسب موقعیت هایی است که لازم است مواد درون یخچال دیده شود. یخچال های عمودی یا ایستاده در انواع مختلف با سایز ها و ارتفاع های مختلف موجود می باشند. این یخچال ها می توانند تک درب یا دو درب یا سه درب باشند. از انواع یخچال ایستاده با درب شیشه ای یخچال ایستاده شیشه تلویزیونی می باشد که مناسب برای استفاده در قنادی ها ، شیرینی فروشی ها و کیک فروشی ها می باشد. برای مشاوره در رابطه با انتخاب مناسب ترین نوع یخچال ایستاده برای شما و تهیه انواع مختلف یخچال ایستاده با بهترین کیفیت با iranhfc تماس بگیرید.

یخچال صنعتی کابینتی:

یخچال های کابینتی علاوه بر قفسه، کشو نیز دارند. بیشترین دلیل انتخاب این نوع یخچال مشکل کمبود جا می باشد.اگر هم به کابینت و هم به یخچال احتیاج دارید و جایی برای هر دوی آن ها به صورت جداگانه ندارید یخچال های کابینتی انتخاب مناسبی برای شما می باشد. یخچال های کابینتی با درب های شیشه ای و درب های استیل موجود می باشند. و با توجه به اندازه ی مورد نیاز این نوع یخچال در انواع ۲ درب تا ۶ درب و ۴ کشو تا ۹ کشو موجود است. برای مشاوره در رابطه با انتخاب مناسب ترین نوع یخچال کابینتی برای شما و تهیه انواع مختلف یخچال کابینتی با بهترین کیفیت با iranhfc تماس بگیرید.
گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ حسینی iranhfc در امر مشاوره جهت خرید و انتخاب تجهیزات مورد نیاز و تامین آن ها با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد.