انتظار رشد فست فودهای بسیار موفق در شهرستانها

انتظار رشد فست فودهای بسیار موفق در شهرستانها

Categories: راه اندازی فست فود

یکی از دلایل بسیار مهمی که مانع از رشد فست فودهای موفق ،با کیفیت بالا در شهرستانها گشته است  محدودیت در بحث سرمایه گذاری اولیه است.
معمولا تاثیر سرمایه گذاری محدود بر بازدهی آن، چندان مورد توجه قرار نمیگیرد. این در حالیست که کمبود سرمایه اثر مستقیمی روی دکوراسیون،تجهیزات،راه اندازی فست فود و مواد مصرفی در تولید محصولات دارد.با توجه به شرایط اقتصادی موجود وتوجه سرمایه گذاران قوی تر به بخش خدمات و با وجود جذابیتهای خاص آن، احتمالا در آینده نزدیک  باید شاهد سرمایه گذاری های مناسب در این بخش باشیم. همچنین افزایش ساعات کاری و به تبع آن کمبود وقت، حتی در شهرستانها، نشان از استقبال روز افزون از غذاهای آماده دارد. از این روست که سرمایه گذاری در این بخش نوید بازدهی چشمگیری را میدهد.
البته شاهد دیگر این مهم در شهرستانها نسبت به تهران کمبود مکان های تفریحی به نسبت می باشد، مهاجرت مردم پایتخت به شهرستان ها که غالبا برای تحصیل صورت می گیرد و  افزایش درآمد عموم مردم در شهرستانها به طبع سیاست های اتخاذ شده توسط دولت که صنعت غذا ،به خصوص فست فود را از کالای لوکس به کالای معمولی تبدیل نموده است انتظار دو موج:

  • ازدیاد فست فودها
  • تولد فست فود های موفق با درآمد های بسیار بالا

را شاهد خواهیم بود. البته شهرهای بزرگی مانند شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز شاهد این شکوفایی در کسب و کار فست فود بوده اند. به طوریکه در کلان شهر ها این کسب و کار همانند تهران به رقابتی شدن سوق پیدا کرده است. البته در هر یک از این شهرها دلایل متفاوتی باعث رشد راه اندازی فست فود گردیده است ولی به طور کلی ما در آینده نزدیک شاهد تغییرات گسترده ای در مدل سرو، منو ها و حتی نوع سرمایه گذاری در شهرهای متفاوت کشور عزیزمان ایران خواهیم بود.
گروه IRANHFC(گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ ) پیشرو و نوآور در صنعت غذا و راه اندازی فست فودهای حرفه ای در سرتاسر کشور.