آیا میتوان گفت سرمایه گذاری در فست فود و کافی شاپ بدون ریسک است؟

آیا میتوان گفت سرمایه گذاری در فست فود و کافی شاپ بدون ریسک است؟

Categories: راه اندازی فست فود

سرمایه گذاری یعنی گذاشتن مقدار مشخصی پول برای امری مشخص در حال حاضر، برای به دست آوردن پول های بیشتر و سود در زمان آینده. در رابطه با موضوع سرمایه گذاری، ریسک یعنی احتمال از بین رفتن پولی که برای به دست آوردن یک دارایی پرداخت کرده بودید. ریسک حتما در هر سرمایه گذاری وجود دارد و هر سرمایه گذاری هم حتما در معرض ریسک قرار دارد. از دغدغه های طبیعی هر سرمایه گذاری بررسی ریسک سرمایه می باشد. شایان ذکر است که گروهی از مشاوران وافراد کم تجربه در این صنعت به سرمایه گذاری بدون ریسک از فست فود و کافی شاپ یاد می کنند. اما قابل توضیح است که در این شغل نیز ریسک هابی از قبیل:

  • خرید تجهیزات نامناسب
  • خرید لوازم به قیمت های ناعادلانه
  • تدوین استراتژی نامناسب
  • عدم موفقیت در جذب مشتری
  • عدم موفقیت درمدیریت پرسنل
  • استفاده از منابع انسانی بی تجربه
  • مهمتر از همه انتخاب مکان نامناسب
  • تبلیغات بی هدف

وچود دارد. اصولا در اقتصاد هر جا صحبت از سرمایه گذاری باشد در کنار آن بررسی ریسک سرمایه گذاری نیز جایگاه بارزی دارد. قطعا هیچ سرمایه گذاری بدون ریسک و مخاطره نمی باشد. آنچه اهمیت دارد این نیست که شما ریسک سرمایه گذاری را به صفر برسانید اما شما می توانید به کمک کارشناسان خبره مخصوصا در مرحله راه اندازی فست فود درصد ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش دهید. آنچه که شما در خیابان ها می بینید فست فودهایی هستند که سالیان متوالی مشغول به فعالیت هستند و گاها از اقبال گسترده ای نیز برخوردار می باشند، ولی شما گاهی تعویض مالکین یا سرمایه گذاران آنها را نمی بینید. به طور مثال می توان از فست فودی نام برد که در مدت سه سال چهار سرمایه گذار را به خود دیده است و یا تعداد بسیار زیادی از فست فودها که در سال اول می بندند و یا به امید واهی روزهای بهتر به زیان ده بودن سرمایه گذاری خود ادامه می دهند و بدتر از همه اینجاست که اصولا انسان ها شکست را دیر می پذیرند و یا تغییر برای آنها بسیار سخت می باشد. به همین دلیل ما پیشنهاد استفاده از مشاوران خبره که هم دارای تحصیلات آکادمیک هستند و هم از تجربه کافی نیز برخوردار می باشند را به شما می دهیم. با توجه به اینکه گروه IRANHFC  سرمایه گذاری شما را در این حوزه گارانتی می نماید این مهم می تواند به شما کمک شایان ذکری نماید.
گروه iranhfc (گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ) با تدوین برنامه های استراتژیک به محدود کردن ریسک سرمایه گذاری مشتریان می اندیشد.