چه دکوراسیونی برای موفقیت مجموعه ما پیشنهاد می شود


یکی از سوالاتی که اکثر کسانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند از ما می پرسند این است که چه دکوراسیونی برای موفقیت مجموعه ما پیشنهاد می شود. باید بپزیریم که دکوراسیون د رموفقیت هر مجموعه ای نقشی کلیدی دارد. بی تردید نمی توان از نقش بارز و مشخص دکوراسیون در موفق شدن و آینده کاری فست فود، رستوران یا کافی شاپ گذشت.

گاها برخی از افراد خریداران یا مشتریان با توجه به دکور موجود در فست فود، رستوران یا کافه به آن مراجعه می کنند. وقتی که سر صحبت را با آنها باز می کنیم آنها به مواردی همچون:

  • فست فود یا رستوران مورد نظر ما باید از فضای دنجی برخوردار باشد
  • فست فود یا رستوران مورد نظر ما باید از دکوراسیون ملایمی برخوردار باشد
  • یا گاها برخی عاشق شلوغی یک فست فود یا رستوران هستند که به آن مراجعه می کنند

سبک های متفاوتی را می توان برای طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود و رستوران پیشنهاد نمود، ولی هر سبکی برای موفقیت نیازمند خوب اجرا شدن می باشد. گاها برخی از طراحی های دکوراسیون بسیار زیبا و جذاب می باشد ولی قابلیت اجرا ندارد یا بعد از اجرا بسیار نا زیبا می گردد که متناسب با سلیقه مشتریان نیست. در اینجا سعی بر آن داریم که به دکورهای مورد نظر برای موفقیت شما اشاره نماییم:

  • مکان احداث فست فود یا رستوران: یکی از موارد بسیار مهمی که در طراحی دکوراسیون یا فست فود باید مورد توجه قرارگیرد مکان مورد نظر برای طراحی دکوراسیون فست فود یا رستوران می باشد. زیرا لوکیشن پیام های متفاوتی را برای ما می آورد. مثلا در مکان Aکه مردم از قدرت خرید بالایی برخوردار هستند و به طور مداوم از رستوران ها در خارج از کشور بازدید می نمایند استانداردها بسیار بالا می باشد. و معمولا مشتریان هر سبکی را با کیفیت بالا انتظار دارند. در مقابل مشتریانی که در منطقه B حضور دارند و از قدرت خرید بالایی برخوردار نیستند از شما انتظار معقولی از کیفیت را دارند. و داشتن دکوری بسیار گران باعث می شود که این دسته از مشتریان به فست فود یا رستوران شما مراجعه نکنند.
  • حجم سرمایه برای دکوراسیون فست فود یا رستوران: یکی از مواردی که باعث می شود شما سبک مورد نظر را انتخاب نمایید حجم سرمایه در نظر گرفته شده برای طراحی و اجرای دکوراسیون می باشد. زیرا گاها یک طرح بسیار خوب و جذاب که شما را به موفقیت نزدیک می نماید وجود دارد، ولی با حجم سرمایه گذاری شما سازگار نیست و نمی توان آن طرح را اجرا نمود. البته اگر تفاوت در سرمایه در نظر گرفته شده و میزان سرمایه مورد نیاز با هم فاصله زیادی داشته باشند باید طرح را به طور کلی عوض نمود ولی اگر نزدیک به هم باشند با تغییر اندکی در زمینه متریال می توان این خسران را جبران نمود.

به طور کلی نمی توان گفت چه دکوراسیونی برای موفقیت مجموعه ما پیشنهاد می شود. زیر این مهم اقتضایی می باشد و برای هر مجموعه ای متفاوت است و پیشنهادات متفاوتی به آنها داده می شود.

در یک پروژه کار با چوب و کناف خوب است و در پروژه ای دیگر سیستم اکسپوز. این مهم را طراحان گروه IRANHFC  به شما پیشنهاد خواهند داد.