طراحی دکوراسیون فست فود به سبک کلاسیک


طراحی دکوراسیون فست فود به سبک کلاسیک

سبک کلاسیک یکی از سبک هایی است که شما می توانید برای طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود یا رستوران خود استفاده نمایید. این دکوراسیون یک حالت سمبولیک برای نسل غالب یعنی دهه ۶۰ ها دارد. باید بپزیریم که اکثر نمودار نرمال جامعه در استفاده از غذاهای فست فود و رستوران دهه ۶۰ می باشد. باید به خواسته های این نسل توجه ویژه ای نمود.

iranhfc
iranhfc

به طور کلی در طراحی فست فود یا رستوران شما نباید حرکت های بسیار خاص انجام بدهید. به طوری که تمامی حرکت ها باید قابل پیش بینی باشد. لذا به شما توصیه می شود که از کرو و انحنا خیلی استفاده نکنید. در طراحی فست فود یا رستوران به سبک کلاسیک باید قاعدتا نظم خاصی دیده شود. همچنین رنگ ها در یک طیف متوسطی حضور دارند. رنگ روشن یکی از ویژگی های سبک کلاسیک است.

نو آوری گاها رجوع به گذشته است. امروزه مشاهده می شود رستوران ها با انجام هزینه های بسیار زیاد در حوزه راه ندازی و دکوراسیون با ایجاد طرح هایی مدرن به دنبال خلاقیت و جذابیت برای مشتریان می گردند. غافل از اینکه نسل ما نسلی است خسته که نیازمند آرامش است.باید در این حوزه منتظر بازگشت طرح و سبک های کلاسیک به صنعت رستوران و فست فود باشیم.

و اما در مورد سبک دکوراسیون کلاسیک همه وسایل باید با یکدیگر همخوانی داشته باشد. به گفته عامیانه همه چیز را با هم ست کنید. به هماهنگی میز و صندلی و لوستر و خیلی از موارد دیگر توجه کافی بنمایید.

اصولا در تم کلاسیک استفاده از میزهای چوبی بسیار مرسوم است. شما می توانید در کنار استفاده از میزهای چوبی از چوب روس نیز برای دکوراسیون داخلی فست فود یا رستوران خود استفاده نمایید.

iranhfc
iranhfc

به پارچه کاناپه و صندلی ها دقت کنید. نه از رنگهای بسیار مات و نه بسیار براق استفاده کنید. سعی کنید از رنگ های میانه استفاده نمایید.

شما می توانید برای داشتن خلاقیت بیشتر در برخی از دیواره ها از گچ بری ها استفاده نمایید.

به طور کلی دکوراسیون کلاسیک باید باعث آرامش همه طیف سنی گردد. گاها مشاهده می شود که در برخی از مجموعه ها با لوکس نور کم یا کور سوی نور قرمز برخی از افراد خشنود و برخی دیگر ناراحت و عصبی می شوند. اما در طراحی دکوراسیون فست فود یا رستوران به سبک کلاسیک شما با این مشکل کمتر روبرو هستید.

گروه iranhfc  گروه تخصصی تجهیز، دکوراسیون و راه اندازی فست فود و رستوران

تهیه شده توسط گروه iranhfc