اصول دکوراسیون فست فود


اگر شما قصد راه اندازی یک فست فود را دارید و می خواهید فست فود دتا از یک دکوراسیون قابل قبولی برخوردار باشد باید با اصول دکوراسیون فست فود آشنا باشید.

یکی از ویژگی های فست فودهای معتبر در دنیا بازی با رنگ ها می باشد. فست فودهای معتبر در تمامی دنیا از رنگهای شفاف و درخشان استفاده می نمایند. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که از مغازه های استیجاری برای راه اندازی فست فود خود استفاده می نمایید، قطعا باز یبا رنگ ها می تواند برای شما بسیار جذاب باشد. زیرا این دسته از سرمایه گذاران معمولا مایل نیستند که سرمایه گذاری بسیار زیادی در حوزه دکوراسیون داشته باشند و بازی با رنگ ها می تواند یک آیتم ارزان و اقتصادی در حوزه دکوراسیون فست فود ها یا رستوران ها مخصوصا در مرحله راه اندازی فست فود باشد.

استفاده از لوازم تزئینی نیز می تواند برای مجموعه شما خالی از لطف نباشد زیرا این موارد باعث می شود که چهره فست فود شما عوض شود. گاها بعد از مدتی دکوراسیون فست فود و رستوران برای مشتریان کسل کننده و تکراری می شودف در این مرحله پیشنهاد می شود به جای طراحی و اجرای دکوراسیون جدید برای فست فود خود از لوازم تزئینی استفاده نمایید.

هرگز از نورپردازی قافل نشوید. نور پردازی نیز آن بخش از دکوراسیون فست فود می شود که نسبت به سایر موارد هزینه کمتری را از شما می گیرد، ولی از اثر بخشی بالایی در دکوراسیون فست فودها یا رستوران ها دارد. حتما برای طراحی دکوراسیون فست فود خود سری به لاله زار بزنید.

یکی از گرانترین بخش ها در دکوراسیون فست فود دیوارها می باشد. گاها مشاهده می گردد که فست فودهایی راه اندازی می شوند که هزینه های زیادی صرف دکوراسیون دیواره های خود انجام نداده اند ولی زیبای قابل وصفی در دیواره ها وجود دارد. مثلا از پرده های ارزان با طرح های جذاب برای دیواره های خود استفاده نموده اند.

ورودی فست فود از اهمیت بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون فست فود دارد. بهتر است شما برای طراحی دکوراسیون ورودی فست فود خود از متریال زبر که احساس گرمی را می دهد استفاده نمایید، متریالی که با رنگ کرم همراه هستند.

سرویس بهداشتی از اهمیت بسیار زیادی در طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود دارد. البته این روزها رستوران و فست فودهایی که راه اندازی می شوند از سرویس های بهداشتی شیکی برخوردار هستند.

آشپزخانه صنعتی شما نیز کمک شایان ذکری به زیبایی شناختی مجموعه شما می دهد. سعی کنید از سیستم های استیل و یکدست گروه IRANHFC  برای آشپزخانه های خود استفاده نمایید. این موارد می تواند هم سطح بهداشت را در مجموعه های شما بالا ببرد و هم زیبایی را به آشپزخانه های شما اهدا کند.
مبلمان مدور در فست فود یا رستوران بیانگر حالت کلاسیک می باشد، ما به شما پیشنهاد می دهیم در رستوران های ایتالیایی خود از مبلمان مدور استفاده نمایید ولی اگر قصد دارید مجموعه خود را مدرن و امروزی نشان دهید حتما از مبلمان گوشه دار استفاده نمایید.

تهیه شده توسط گروه IRANHFC